🚚 Dnes AKCE! Doprava do Balíkoven 59 Kč

Potřebujete stříhat? Objednejte si kvalitní klasické nebo krejčovské nůžkyCo dělat, když potřebujete mít kvalitní střih? Tedy potřebujete stříhat látku a chcete, aby střih byl dokonalý? Kupte si krejčovské nůžky, které v naší nabídce máme. Jestliže potřebujete přestřihnout cokoliv jiného, nebo si ostřihat nehty, či nůžky na manikůru, tak v naší galanterii objevíte i klasické nůžky. Dbáme na to, abychom naši nabídku uzpůsobily tak, že si naše produkty můžou dovolit všichni. Prodáváme nůžky s dlouhým, krátkým, rovným i zaobleným ostřím. Nůžky z galanterie Mikaton poslouží v každé domácnosti.Potřebujete stříhat? Objednejte si kvalitní klasické nebo krejčovské nůžky


Nůžky a nožířské zboží v galanterii Mikaton

 

Nůžky jsou nástrojem pro oddělování materiálů, jako je papír, textil, různá hmota, kůže, nehty, vlasy, maso a další. Fungují vlastně na principu oboustranné páky, kterou se rozděluje materiál tzv. stříháním. Pravděpodobně byly nůžky vynalezeny kolem roku 1500 před Kristem ve starověkém Egyptě, ale první moderní nůžky vyrobili Římané kolem roku 100 po Kristu.


Nůžky se skládají ze dvou čepelí, které jsou hladké a rovné a těsně k sobě přiléhají. Ve výjimečných případech mohou být nůžky i vroubkované. Určitě doma máte nůžky, které používáte skoro denně. Říká se jim kancelářské a používáme je především na papír či izolepy. Někteří je použili také na stříhání tkaniny, i když se na ni používají nůžky krejčovské, které jsou k tomu přímo uzpůsobené. Určitě máte doma také zahradnické nůžky a nůžky na stříhání nehtů.


Zahradnické nůžky a nůžky na maso jsou opatřeny pružinovou spirálou, aby se vytvořil tlak proti stisku ruky, který umožní vyvinout větší sílu v místě oddělení. Nůžky existují v mnoha velikostech i tvarech – od malých nůžek na nehty až po velké dílenské stolní pákové nůžky či nůžky zahradnické.

 

KREJČOVSKÉ NŮŽKY s kvalitním ostřím různé velikosti najdete v eshopu pod nůžkami zde: Nůžky

 

Krejčovské nůžky - jsou speciální nůžky, s kterými se dobře stříhají látky.

 

Náš aktuální výběr najdete v eshopu v galanterii nebo taky zde pod článkem na blogu Mikaton.

 

 Publikováno dne: 20.05.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 44 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Potřebujete stříhat? Objednejte si kvalitní klasické nebo krejčovské nůžky jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 20.05.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.