Plesová a taneční sezóna je tady dámyTěšíte na svůj první ples nebo taneční zábavu tohoto roku? Těšíte se tak, že se bojíte, že na něco zapomenete. Projděme se několik věcí, které by si že na měla s sebou brát na ples a které můžete koupit i zde v eshopu Mikaton. Určitě to nejsou jen maličkosti, ale patří mezi ně třeba dámské šaty, které u nás koupíte na každou postavu od XS až po XXL. Proto neváhejte a projděte se eshopem, třeba Vás něco malého, hezkého trkne do očí - může to být třeba brož, náušnice, psaníčko, náramek a podobné produkty, které na ženě zvýrazní její krásu.

 Plesová a taneční sezóna je tady dámy


Určitě neříkáme, že šaty nejsou důležité, ale nejsou jediné, které ženě dodají sebevědomí a půvab. A samozřejmě móda je vše, co se nosí.

 

Za první, co bychom neměli zapomenout je kvalitní spodní prádlo, které doporučujeme objednat dle typu a barvy šatů. Určitě si pod černé šaty neberte bílé kalhotky nebo bílé punčochy, ale barvu spodního prádla slaďte s ostatními věcmi na sobě. K černým šatům se určítě více hodí černé spodní prádlo - černá podprsenka a černé kalhotky, chybu neuděláte ani s černými punčochami, které případně můžete vyměnit za tělové, jestliže chcete zůstat přirozená a mít přirozenou barvu nohou - doporučujeme pak barvu punčoch tělovou, ambre nebo bronz.

 

Jestliže už máte spodní prádlo vybráno, tak další vrstvou jsou šaty, které doporučujeme vybírat dle typu postavy - dle typu poprsí zvolte i střih šatů zepředu. Barvu šatů doporučujeme zvolit i dle barvy vlasů, aby vše ladilo k sobě. Koupit šaty je sice obtížné, jelikož sortiment je velký, ale určitě se Vám to podaří a vy koupíte šaty, v kterých budete spokojená.

 

Jakmile už máte spodní prádlo a šaty, tak už chybí dvě věci - tou první věcí jsou šperky, nebo taky bižuterie, kterou můžete mít klasickou s průhlednými kamínky nebo taky barevnými kamínky s laděnými s šaty. Mezi bižuterii patří náhrdelníky, náušnice, ozdoby do vlasů i brože.

 

A tou druhou věcí, která by neměla chybět k outfitu společenských šatů jsou společenská psaníčka, které si opět kupte podle typu a barvy šaty, ke kterým si chcete psaníčko vzít. Do psaníčka určitě vlezou hygienické potřeby ženy, ale taky třeba menší mobil a peníze, tudíž si pak už nemusíte brát peněženku. Čím míň věcí s sebou si vezmete, tak tím víc svobodněji se budete cítit.

 

 

 Galerie ke článku

SPOLEČENSKÉ ŠATY SPOLEČENSKÉ ŠATY MODERÉ SPOLEČENSKÉ ŠATY ČERNÉ SPOLEČENSKÉ ŠATY DLOUHÉ BRODO

Publikováno dne: 09.01.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 57 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Plesová a taneční sezóna je tady dámy jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 09.01.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.