Hračky s KRTEČKEM nikdy neomrzí. Pohádky o krtečkovi děti sledují stálePohádku O krtečkovi děti sledují už od mala. I když třeba děti ještě nemluví, tak příběhy o krtečkovi je zajímají a dokáží u toho sedět dlouho. Krteček fascinuje děti již několikátou generaci. Můžeme být hrdi na tuhle pohádkovou postavičku, protože se jedná o český nápad. O krtkovi je volná série krátkých animovaných filmů pro děti výtvarníka Zdeňka Milera, která vznikala mezi lety 1957 až 2002. Hlavní postavou je kreslený krtek potýkající se mnohdy se světem lidí a zažívající různé příhody se svými zvířecími kamarády.Hračky s KRTEČKEM nikdy neomrzí. Pohádky o krtečkovi děti sledují stále


 

Tohle je zajimávý údaj k pohádce o krtkovi

První epizoda: 1957

Závěrečná epizoda: 2002

 

Jedná se o rodinnou pohádku, na kterou se určitě rádi podívají i rodiče a za vzpomínají si na své dětství, v kterém určitě taky sledovali tuhle úžasnou pohádku.

 

 Krtek malířem, Krtek a ježek, Krtek a myška - jsou názvy dílů z mnoha.

 

Krteček a jeho kamarádi tu s námi budou navždy. Sledování této pohádky nikdy neomrzí a určitě děti potěší i to, že můžou doma mít i hračky s krtečkem. Tyhle hračky vyrábí Moravská ústředna, která již několik let produkuje plyšové hračky krtečka.

 

 

Hračky Krteček

Krteček se objevuje na puzzlích, stavebnicích, zahradních stanech nebo dětském nábytku. Každé dítě jistě potěší měkoučký plyšový krteček různých velikostí, ke kterému se může přitulit. Tento roztomilý kamarád zabaví děti i v podobě společenských her či labirintů. Nechybí ani tahací a dřevěné hračky pro nejmenší. Malí zahradníčci si zase mohou užít spoustu zábavy se zahradními sadami Krteček, lopatka k němu totiž neodmyslitelně patří. Nejznámějšími tématy jsou například Krteček a kalhotky, Krteček a lízáko nebo Krteček a autíčko. Stačí jen vybrat krtka tak, jak ho máte nejraději.

 

 

Krteček m i pokračování, ale už nové díly nejsou tak úspěšné, jako ty původní. V nových se seznámil s pandou.

 

 

Zdeněk Miler byl český režisér a výtvarník. Jeho umělecká činnost začala ve filmových ateliérech ve Zlíně.

 

Pohádky s krtečkem u nás sice nestáhnete, ale hračky a dekorace s krtečkem si koupit můžete ihned. Máme extra výběr různých hraček od plyšových až po hračky na zahradu.

 

Doporučujeme přejít zde: KRTEČEK

 

 Publikováno dne: 11.06.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 41 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Hračky s KRTEČKEM nikdy neomrzí. Pohádky o krtečkovi děti sledují stále jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 11.06.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.