České stavebnice. Vánoční dárek, co vás vrátí do dětstvíVánoční dárky pro děti nemusí nutně potěšit jen dítě samotné. Stavebnice dokáží zaujmout i dospělé. A společné hraní rodičů a dětí je pak jeden z nejkrásnějších vánočních dárků, který dítě může dostat. A pro rodiče je jistě osvěžující se na chvíli zase vrátit do dětství. Některé legendární české stavebnice tuto funkci mají.České stavebnice. Vánoční dárek, co vás vrátí do dětství


 

Stavebnice Merkur

Merkur je legendární kovová stavebnice, bez které si mnoho dětí z minulého století nedokázalo představit Vánoce. Vyrábí se přibližně od roku 1930 a jedná se o český výrobek, který je znám všude po světě. Jejím cílem není jen podpoření šikovnosti dětí, ale i vzdělávání hrou – při stavění děti jednoduše zjistí principy, jak věci fungují. Možnosti stavebnice jsou při kreativním myšlení nekonečné. 

 

I v našem obchodě Mikaton můžete tuto legendární stavebnici koupit. Stavebnici Merkur nabízíme v několika sadách a jako vánoční dárek potěší nejen děti, ale s největší pravděpodobností i tatínky, dědy a dokonce i teenagery.  

 

 

 

Stavebnice Seva a Monti System

Další z legendárních stavebnic, která je ideálním vánočním dárkem, je stavebnice Seva. Stejně tak jako Merkur, je i Seva českou stavebnicí, která je stále ještě produkována na území České republiky. 

Podobně jako Merkur tak i Seva se snaží o rozvoj technických schopností dětí. V současné době vyrábí i speciální edici určenou pro dívky, která spojuje jejich vkus s technickou stránkou věci. Stavebnice Seva se mohou stát krásným vánočním dárkem pro kohokoliv, kdo chce podpořit technické dovednosti svých dětí nebo jen zavzpomínat na své dětství. V našem obchodě Mikaton je najdete v sekci Stavebnice v podsekci STAVEBNICE SEVA

 

Pro nadšence do aut a tatínky pak může být hezkým vánočním dárkem také model české stavebnice Monti System. Jeho výhodou je nejen věrnost originálu, ale i to, že k sestavení není potřeba lepidla ani barev. 

 

 

 

Stavebnice Cheva a Igráček 

Do trojice legendárních českých stavebnic patří ještě stavebnice Cheva. Ta funguje na stejném principu jako další legendární stavebnice - Lego. Dílky se dávají na sebe a děti si mohou stavět různé stavby. Stavebnice Cheva rozvíjí tvořivost, kreativitu, logické myšlení i vytrvalost dětí. Jako vánoční dárek udělá radost všem malým stavitelům

   V našem obchodě Mikaton můžete koupit také neméně známého Igráčka ve spoustě sériích a provedení. Sada Igráčkův Domeček může být zajímavým vánočním dárkem pro všechny malé děti, které milují hru s panáčky. Vzhledem k velké variabilitě nabídky Igráčků se nemůže stát, že dvě figurky ze základní sady zůstanou osamoceny. Vždy se najde figurka, která bude dalším ideálním dárkem pro rozvíjení dětského světa. 

Pro sběratele i ostatní zájemce máme v nabídce máme také limitovanou edici Pomáhejme s Igráčkem, která udělá radost všem fandům policie, hasičů a zdravotníků.  

 Publikováno dne: 16.11.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 60 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek České stavebnice. Vánoční dárek, co vás vrátí do dětství jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 16.11.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.