►► MÁME OTEVŘENO  ►   Objednávky zpracováváme - doporučujeme objednat zboží skladem ◄◄


Zaostřeno na galanterii. Máme vychytávky pro švadleny, šicí dílny a na háčkování i vyšíváníUž několik týdnů pracujeme na kategorii galanterie. Chceme v ní mít, co nejvíce praktických a užitečných věcí, které pomůžou všem, co rádi ručně něco vyrábí. Pod slovem galanterie si mnozí z Vás představí spoustu drobností - nitě, jehly, stuhy, knofliky, zapínání a určitě mají pravdu. Ale taky galanterie může znamenat různé důležité potřeby bez kterých si nedovedeme představit žít, ale to zjistíme, až je ztratíme. Může to být i tak malá věc, jako je knoflík, který Vám drží pas kalhot, aby Vám nespadnul - jakmile knoflík ztratíte a nebudete mít ani pásek, tak pak zjistíte, jak moc je galanterie potřeba.Zaostřeno na galanterii. Máme vychytávky pro švadleny, šicí dílny a na háčkování i vyšívání


Zajímáte-li se o ruční práce, bude Vás zajímat i nabídka galanterie, kterou každý den rozšiřujeme. Protože se opět vrací roušky, tak třeba pro Vás opět sháníme pruženky, bavlněné látky a taky třeba nůžky na stříhání látek.

 

I my se přiznáváme, že nabídku galanterie pomaličky oťukáváme, abych zjistili, co Vás nejvíce zajímá, jaké zásoby máme doplnit apod. Stále nemáme takový um, abychom to věděli ihned. I proto sklad galanterie roste postupně, ale vše na objednávku jsme schopni expedovat do 1 - 2 dnů.

 

Jako galanterii by nás nikdo dosud nehledal, ale od začátku roku jsme v tomhle sortimentu prodali zboží, jako dvě malé kamenné galanterie, proto chceme budovat naše zázemí v tomhle sortimentu postupně a získat další zákazníky z kamenných prodejen a motivovat je k nakupování online z eshopu Mikaton.

 

Budeme rádi, když se nejen inspirujete naší nabídkou galanterie, ale když si od nás do domácností i něco praktického koupíte .-)

 

 Publikováno dne: 22.07.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 5 6 7 |
Vybrali jsme k tématu: 148 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Zaostřeno na galanterii. Máme vychytávky pro švadleny, šicí dílny a na háčkování i vyšívání jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 22.07.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.