Roušky už se v domácnostech přestávají šítPozvolna ubývá lidiček, kteří nakupují potřebné materiály pro šití roušek. Trend, kdy v dubnu vyletěly prodeje galanterie pomalu oprchá a vrací se opět do normálu. Už je málo lidí, kteří s šitím roušek pokračují a svůj šicí stroj nenechávájí zahálet. Těmto lidem samozřejmě fandíme, ale zároveň věříme, že se posunou dále a od šití roušek vyzkouší i opravy nejrůznějšího oblečení - od dírek až po pokazené zipy. Chcete to zkoušet, testovat a stále zkoumat nové věci. Ten trend s rouškami ukázal všem, že to i v České republice jde zvládnout svépomocí.Roušky už se v domácnostech přestávají šít


V eshopu Mikaton samozřejmě s galanterii budeme pokračovat, protože nás tyhle drobnosti začali bavit a jsme rádi, když z našich produktů lze vytvořit i něco pěkného svépomocí.

 

Jestliže patříte mezi ty, kteří s rouškami ještě pokračují, tak stále máme dostatečnou zásobu netkané textílie, bavlněných látek, pruženek, gumiček a dalších potřeb od nití, jehel až po kazety na šitíčka. Doufáme, že nám zůstane spousta věrnýc zákaznic, kterým jsme v tomhle krušném období dodali potřeby na šití a právě ony se k nám budou vracet a opět něco nakoupí nejen v galanterii, ale taky v ostatních sekcích.

 

 Publikováno dne: 18.05.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 5 6 |
Vybrali jsme k tématu: 131 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Roušky už se v domácnostech přestávají šít jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 18.05.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.