Roušky se celostátně přestávají nosit. Zde je koupite i po uvolnění opatřeníOd července dochází k uvolnění opatření u nošení roušek. Roušky se již celostátně přestávají nosit. V eshopu je můžete koupit i po uvolnění, protože je možné, že se roušky budou nosit i na dále v určitých lokalitách, dle aktuálních ohnisek, které už teď hygienici avizovali. Rouška se stala po česku i světovým hitem, protože roušku začal po češích nosit celý svět kvůli koronaviru, který stále postupuje a nikdo neví zda vymizí v tak velkém rozsahu už v tomhle roce. A protože hygienici se stále neshodnou v jaké míře dorazí či nedorazí druhá vlna této pandemie, tak chceme být připraveni a roušky v letošním roce 2020 mít jako součást stálého sortimentu.Roušky se celostátně přestávají nosit. Zde je koupite i po uvolnění opatření


Od července budou roušky povinné jen v regionech se zhoršenou epidemiologickou situací. Lidé v Česku mohou od 1. července odložit roušky také ve vnitřních prostorách nebo veřejné dopravě. 

 

Informace z ministerstva zdravotnictví:

V regionech se zhoršenou epidemiologickou situací bude povinné nošení roušky přes nos a ústa při jízdě v taxislužbě, na vnitřních hromadných akcích, na venkovních hromadných akcích při vzdálenosti do 1,5 metru od jiné osoby, v prostorech kin, v divadlech a při jiných kulturních a sportovních akcích, v prostorech zdravotních a sociálních zařízení. Ochranu nosu a úst budou mít dále povinnou zaměstnanci služeb péče o tělo např. kadeřníci/e, dále zaměstnanci zařízení stravovacích služeb a jiných provozoven při kontaktu s klienty na vzdálenost do 1,5 metru a bez jiné ochrany, např. bariéry z plexiskla na pultu.

 

 

Sledovat informace o koronavirus můžete zde: https://koronavirus.mzcr.cz/

 

 

 Publikováno dne: 27.06.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 50 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Roušky se celostátně přestávají nosit. Zde je koupite i po uvolnění opatření jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 27.06.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.