✅ Zahrajte si pexeso online s odměnou -> Začít hrát

Od pondělí 4.ledna začínáme v novém roce expedovat první objednávkyNový rok nám začíná lockdownem, ale my od 4. ledna opět budeme stát na značkách a začneme vyřizovat první povánoční a novoroční objednávky. Určitě zpracujeme taky všechny povánoční výměny, které dorazí v tomhle prvním lednovém týdnu. Práce v prvním týdnu budeme mít dostatek, protože očekáváme rovněž spoustu novoročních dotazů, na které budeme opět odpovídat, ale naše práce nás baví a určitě to zvládneme. Jsme hlavně rádi, že můžeme jít první pracovní den nového roku do práce a můžeme budovat naše hodnoty a posouvat naši firmu  zase o kousek dále.Od pondělí 4.ledna začínáme v novém roce expedovat první objednávky


 

Firma Mikaton

 

Po roce 2020 zná firmu Mikaton tisíce nových zákazníků, kteří o tomhle eshopu nikdy neslyšeli, ale přesto nakoupili. Našim cílem pro tento rok 2021 bude budovat dobré jméno a vztah  zákazníkům, kteří u nás nakoupili a taky se registrovali. Určitě i v letošní roce budou moci registrovaní zákazníci eshopu Mikaton nakupovat levněji - díky automatickým slevám, které se automaticky aktivují v košíku od 5 kusů.

 

 

Začátek roku 2021

Po zpracování všech povinnosti týkajících se loňského roku, Bude následovat otázka velikosti skladu, protože v roce 2020 jsme již cítili, že sklad je pro nás malý a jestli budeme chtít růst i o pár procent budeme muset najít pro nás větší místo.

Budeme hledat pro eshop Mikaton nové výzvy a taky produkty. A samozřejmě máme stále, co zlepšovat, ale stále je tu s námi pandemie, která ovlivňuje všechny z nás, proto bychom se nechtěli unáhlit a vše dobře rozmýšlet.

 

 

 Fakta:

     - 4. ledna na značkách a zpracujeme přijaté objednávky z víkendu

     - Příjímáme objednávky už teď

     - Nové zboží budeme doplňovat v průběhu už prvního týdne

     - První týden bude ovlivněn nejen pandemií, ale taky inventurami dodavatelů

 

 

Těšíme se na Vaši přízeň i v roce 2021!

 Publikováno dne: 02.01.2021


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 51 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Od pondělí 4.ledna začínáme v novém roce expedovat první objednávky jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 02.01.2021, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.