Nový typ respirátoru RESPILONDo eshopu jsme doplnili nový typ respirátoru od brněnské značky RESPILON. Jedná se o Samosterilizační Nano FFP2 respirátor VK RespiPro - 2ks - který si můžete koupit za doporučenou cenu 349 Kč zde na stránkách Mikaton. Jedná se o již o druhou generaci tohoto respirátoru, který nově má certifikát FFP2. K nemalým výhodám rozhodně patří - VK RespiPro druhé generace je ekologické a ekonomické řešení. Ekologické, protože ho můžete nosit opakovaně a ekonomické, protože hodina adekvátní ochrany vychází na méně než 5,50 Kč a za předpokladu, že respirátor používáte 5-6 hodin denně, vydrží vám až 1 týden.

 Nový typ respirátoru RESPILON


Tento respirátor můžete zakoupit zde: NANO RESPIRÁTORY

 

Pořiďte si na cesty jeden či dva respirátory, které Vám na týdenní dovolené vydrží.Galerie ke článku

Vylepšený samosterilizačíní respirátor 2.0 RAPTOR VK RESPIPRO COOL RESPI PRO

Publikováno dne: 28.07.2021


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 9 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Nový typ respirátoru RESPILON jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 28.07.2021, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.