Nano roušky a nano respirátory SPUR v eshopu MikatonSpur roušky a respirátory jsou NANO produkty. Tyhle produkty jsou velmi kvalitní. Výroba roušek a respirátorů je v tuhle chvíli velmi přetížena, protože se staly roušky povinností, ale i tak jsme udělali maximum proto, abychom pro Vás produkty, co nejdříve naskladnili, abychom mohli rychle zboží expedovat. Spur je zlínská firma ❤Nano roušky a nano respirátory SPUR v eshopu Mikaton


 

Speciální nabídka produktů

 

SpurTex® - vícevrstvé filtrační materiály na bázi NANOFIBRES
Materiály s vysokou účinností filtrace při separaci ultrajemných částic.
Nanovlákna jsou vhodná pro výrobu filtračních materiálů díky malému průměru vlákna, velkému objemu pórů a malé velikosti pórů.

 

 

Vícevrstvé filtrační materiály SpurTex® s vysokou filtrační účinností a nízkým tlakovým spádem lze použít v:
- filtrační masky
- respirátory a polomasky
- vysoce účinné částicové filtry

 

 

 Publikováno dne: 18.09.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikaton
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Nano roušky a nano respirátory SPUR v eshopu Mikaton jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 18.09.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.