🎁 SLEVA NA VŠECHNY HRAČKY - Slevový kód = "HRACKY10"

Módních přehlídek na spodní prádlo bude ubývatUž teď je jasné, že módní přehlídky na spodní prádlo už nebudou nebo budou postupně ubývat. Módní přehlídky jak je známe mají čím dál menší efekt pro velké značky a doba pandemie, jen urychluje to, že módní přehlídky se posutpně ruší, nebo se tato marketingová akce mění a postupně se přesouvá na internet.Módních přehlídek na spodní prádlo bude ubývat


 

Luxusní móda na spodní prádlo patřila mezi první odvětví, která utrpěla kvůli koronaviru. V Evropě se pandemie rozšířila v době, kdy probíhaly v Itálii módní přehlídky velkých značek a ty se museli zastavit nebo některé se pokusily přesunout na internet bez diváků v hledišti.

 

Nová doba po pandemii přichází a s ní taky nové výzvy pro tato odvětví a věříme, že se budou dít velké věci především na internetu, protože díky karanténě se mnoho zákazníků z butiků přesunulo na internet.

 

Luxusní značky na spodní prádlo, třeba známá značka Obsessive, již teď prezentuje své luxusní kousky na internetu sociálních sítích na influencérkách, které prezentují spodní prádlo na svých fotkách.

 

✅ V eshopu Mikaton luxusní módu a spodní prádlo máme taky.

 Publikováno dne: 29.05.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 5 |
Vybrali jsme k tématu: 101 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Módních přehlídek na spodní prádlo bude ubývat jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 29.05.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.