►► MÁME OTEVŘENO  ►   Objednávky zpracováváme - doporučujeme objednat zboží skladem ◄◄


Igráček stále pomáhá a přispívat můžete stáleIgráček je stále v kurzu a nezáleží už na tom, jestli je epidemie rozšířená v České republice nebo jen místně v několika lokalitách. Všichni stále máme možnost touto formou přispět na dobrou věc a taky podpořit českou firmu, českou tradiční značku a českou hračku. Mnoho věcí díky figurce Igráčka za pár kaček. I s pár kačkami za prodej igráčků lze dělat velké věci jak můžete vidět díky firmě EFKO.Igráček stále pomáhá a přispívat můžete stále


 

Projekt POMÁHEJ S IGRÁČKEM stále pokračuje. Vyberte si svého igráčka, pokud ještě nemáte některého ze sady igráčků s rouškou, tak v eshopu Mikaton máte jedinečnou příležitost přispět a koupit si figurku levně.

 

Podívejte se na naši nabídku igráčků pod tímto článkem a třeba jako rodiče se vraťte do svých mladých let, kdy igráčka znaly skoro všechny děti.

 

 

Díky i našim zákazníkům se vybralo v Pomáhej s igráčkem přes milion korun.Publikováno dne: 27.06.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 5 |
Vybrali jsme k tématu: 105 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Igráček stále pomáhá a přispívat můžete stále jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 27.06.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.