Dnes jsme do nabídky přidali nové ANTIBAKTERIÁLNÍ české roušky VESTISAntibakteriální dvouvrstvé roušky i jedno vrstvé do teplého počasí. Dnes jsme nabídku rozšiřili o nové roušky, které jsou vyjímečné v tom, že mají lepší materiál, na kterém se nedrží bakterie, jako na klasické bavlněné látce. Tenhle materiál roušky, které jsou nově v nabídce, má i CERTIFIKÁT kvality.

Antibakteriální rouška ochrání před pylem, smogem, prachem, kápenkami atd. Rouška je nezbytný doplněk, který musíte tento podzim mít neustále u sebe.Dnes jsme do nabídky přidali nové ANTIBAKTERIÁLNÍ české roušky VESTIS


 

Výrobce Vestis pro nás i pro Vás pracuje na plné obrátky, abychom roušky dodali všem včas. Jestli máte rádi českou značku, chcete mít pohodlnou roušku a nyní i antibakteriální, tak tuhle roušku vyzkoušejte.

 

Mimo tuhle epidemii se značka Vestis soustředí na domácí oblečení - župany, v kterých je jedničkou na trhu.Publikováno dne: 12.09.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikaton
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Dnes jsme do nabídky přidali nové ANTIBAKTERIÁLNÍ české roušky VESTIS jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 12.09.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.