Chválíme - Firma SPURtex bude dodávat i respirátory pro státFirma získala zakázku, ale nebyla jediná. Jako první se díky ceně umístila opět Asie, ale za to firma SPURtex všechny respirátory vyrábí v České republice, což můžeme hlavně hodnotit kladně, protože nejen státní zaměstnanci získají kvalitní zboží, ale rovněž peníze zůstanou v České republice. Jestliže chcete podpořit české podnikatele, tak si vybírejte české značky, které vyrábí u nás.Chválíme - Firma SPURtex bude dodávat i respirátory pro stát


Respirátory SPURTEX jsou certifikovány ve VÚBP Praha, splňují tak přísná kritéria evropské normy. Obsahují nanovlákno, jsou tedy určitou nadstavbou oproti požadavkům stanovených normou zaměřenou na ochranu proti virům.

 

 

  

 Publikováno dne: 21.10.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikaton
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Chválíme - Firma SPURtex bude dodávat i respirátory pro stát jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 21.10.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.