🎁 Vánoční tipy na dárky 🚚 Vánoční dekorace

Aktuální téma roušky - i zde máme novinkyRoušky jsou stále aktuálním tématem, o kterém se v médiích mluví každý den. Proto už byl čas nabídku trošku obměnit a přidat nové roušky i pro děti. Protože jste se nás na dětské roušky stále ptali, jestli je nabízíme, tak nyní je už v nabídce máme taky. Můžete si objednat stejnou roušku pro dospělé i pro děti a vyladit se v rouškách jako rodina.Aktuální téma roušky - i zde máme novinky


Roušky se budou od září opět nosit v MHD, ve veřejných budovách a taky na akcích od 100 a výše lidí a pak dle semaforu v jednotlivých krajích. Sledovat tyto aktuálity doporučujeme na stránkách ministerstva zdravotnictví nebo krajské hygienické stanice, kde určitě najdete aktuální informace k problematice epidemie COVID-19.

 

 

Podívejte se s námi na aktuální nabídku roušek, která má nyní v nabídce i roušky pro děti. Novým motem v září může být - ROUŠKY DO KAŽDÉ AKTOVKY.

 

 Publikováno dne: 29.08.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Aktuální téma roušky - i zde máme novinky jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 29.08.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.