Kvádrový magnet pozlacený KV-04-03-1.3-Z 10 kusů
Objednací kód: P1960956
Dostupnost: Odesíláme dnes
🚀 Expresní doručení
✅ Poslední 1 ks skladem
Dodavatel nyní další kusy nemá!
📦
Bezpečný nákup na Mikaton.cz Přidejte si zboží do košíku. Požadované kousky odesíláme obratem k Vám.
Skladem v ČR, odesíláme rychle
Bezproblémové vrácení do 14 dnů
Ověřený prodejce s tisíci recenzí
Kvádrový magnet 4 x 3 x 1,3 mm, neodymový, N45, pozlacený, síla: cca 230 g
Balení 10 kusů
Tvar kvádr
Rozměry 4 x 3 x 1,3 mm
Tolerance ± 0,1 mm
Hmotnost 0,12 g
Povrch pozlacený (Ni-Cu-Ni-Au)
Magnetizace N45
Magnetická síla (kg) 230 g
Max. pracovní teplota 80 °C
Materiál NdFeB
Magnetická síla 0.23 kg
Výška 1 mm
Délka 4 mm
Šířka 3 mm