🎁 Pro registrované 🤍 Automatické slevy až 10%!


Aranžování

🛒 Aranžování za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Vítejte v kouzelném světě aranžování na Mikaton.cz, kde každý detail má svůj význam a každý projekt přináší radost. Aranžování je umění, které proměňuje běžné prostory v oázy krásy a pohody. Ať už jste nadšeným amatérem nebo zkušeným profesionálem, naše široká nabídka potřeb pro aranžování vám umožní realizovat vaše nejdivočejší nápady.
Nejprodávanější ARANŽOVÁNÍ

1 Kachní peří délka 9-14 cm balení 20 kusů v sáčku ihned k odeslání

Kachní peří délka 9-14 cm balení 20 kusů v sáčku

39 Kč
s DPH
2 Tvarovací drátek s listy 2 m ihned k odeslání

Tvarovací drátek s listy 2 m

69 Kč
s DPH

Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 5 6 7 |


V kategorii ARANŽOVÁNÍ najdete celkem 156 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Od dekoračních hnízd s ptáčky a vajíčky, přes gelové kuličky do vázy, až po chlupaté modelovací drátky a proutěná srdce, naše produkty jsou pečlivě vybrány, aby podpořily vaši kreativitu a pomohly vám vytvořit dekorace, které budou nejen krásné, ale i výrazem vaší osobnosti.

 

Proč nakupovat aranžovací potřeby u nás?

  • Široký sortiment: Nabízíme vše od základních materiálů po speciální dekorační prvky, které dodají vašim projektům jedinečný charakter.
  • Inspirace a návody: Na našem blogu najdete spoustu tipů, návodů a inspirace pro vaše další projekty.
  • Kvalita za skvělé ceny: Věříme, že kvalitní materiály by měly být dostupné každému, proto nabízíme atraktivní ceny a pravidelné akce.
  • Rychlá a spolehlivá doprava: Objednávky expedujeme rychle a s péčí, abyste se mohli co nejdříve pustit do práce na svých projektech.
  •  

Ať už plánujete vytvořit dekorace pro speciální příležitost, obnovit vzhled vašeho domova nebo jen hledáte způsob, jak se kreativně vyjádřit, v kategorii aranžování na Mikaton.cz najdete vše potřebné. Připojte se k naší komunitě kreativců a začněte tvořit dnes!


Aranžování články:21.02.2024 Velikonoční zajíc a dekorační vajíčka: Tradice a trendy Velikonoc 2024

Velikonoce jsou jedním z nejvýznamnějších křesťanských svátků, oslavujících vzkříšení Ježíše Krista. V České republice jsou Velikonoce také spojeny s bohatými lidovými tradicemi a zvyky, které se předávají z generace na generaci. Mezi nejznámější symboly Velikonoc patří bezesporu velikonoční zajíc…

22.02.2023 Jaro přináší i novinky v aranžování

S jarem se vrací do našich životů nejen slunce a teplo, ale také chuť osvěžit a obnovit výzdobu našich domovů. Aranžování a dekorování jsou v této sezóně nevyhnutelné, ať už jde o umělé květiny, rostliny, zápichové dekorace nebo závěsné dřevěné nebo kovové dekorace. V tomto článku se podíváme na…

28.12.2021 Ruční práce jako relaxace

Ruční práce zažívají poslední roky svůj comeback. Největší boom ručních prací a kutilství přišel s covidovými lockdowny a uzavřenými obchody. Důvodů, proč obliba ručních prací roste, je ale víc.  Pro většinu lidí představují ruční práce druh relaxace. Je to čas, kdy mohou ponechat starosti stranou,…