Nejlevnější doprava do Balíkovny už od 59 Kč / Doprava Zdarma od 2000 Kč


Dárkové pytlíky

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Dárkové pytlíky v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.

Hledáte hezké dárkové i dekorační pytlíky, do kterých můžete zabalit menší dárky a různá překvapení. Nebo potřebujete uskladnit nasušené bylinky? Tak v této kategorii naleznete jutové i textilní pytlíky, které jsou na různá uskladňování vhodné.

Máme malé i větší pytlíky, které jsou i s vánočními motivy nebo s potiskem bylinek. Naši nabídku stále rozšiřujeme, proto budeme rádi, když se stanete našimi zákazníky.

 
Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 |


V kategorii DÁRKOVÉ PYTLÍKY najdete celkem produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.Dárkové pytlíky články:02.12.2021 Netradiční balení vánočních dárků

Vánoční dárek, který potěší, to není jen obsah, ale také promyšlený a lákavý obal. Proto nepodceňujme to, jak ho zabalíme, ale dejme si i na tom záležet. Balení dárků může být i zábava a tvůrčí činnost.  Dětem určitě udělá radost, pokud dostanou dáreček v obalu se zvířecím motivem. K tomu lze…