Koupelnové předložky

Pokud chcete, aby vaše koupelna byla útulná a příjemná na pohled, stačí si do ní pořídit  koupelnovou předložku. Koupelnové předložky jsou vyrobené z kvalitního materiálu, jsou velice příjemné na dotek a hřejí, už nemusíte stát bosou nohou na studené dlažbě. Koupit koupelnové předložky je velmi jednoduché, koupit si můžete velkou nebo malou předložku na WC, nebo celou sadu. Kvalitní koupelnové předložky hlavně od značky Bellatex za bezva cenu.
Nejprodávanější KOUPELNOVÉ PŘEDLOŽKY

1 Koupelnová předložka Borneo N70 k dispozici do 3 prac. dnů

Koupelnová předložka Borneo N70

349 Kč
s DPH
2 ULTRA sada - sada 60x100, 60x50 cm modrá krychle k dispozici do 3 prac. dnů

ULTRA sada - sada 60x100, 60x50 cm modrá krychle

989 Kč
s DPH
3 Koupelnová předložka Borneo N90 k dispozici do 3 prac. dnů

Koupelnová předložka Borneo N90

479 Kč
s DPH

Využít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 3 4 5 |V kategorii KOUPELNOVÉ PŘEDLOŽKY najdete celkem 106 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.


Koupelnové předložky 2020

Předložka WC předložka Koupelnová sadaPokud chcete aby vaše koupelna byla útulná a příjemná na pohled, stačí si do ní pořídit  koupelnovou předložku. Vyrábí se v různých barevných variantách a vzorech.

 

Koupelnové předložky jsou vyrobené z kvalitního materiálu, jsou velice příjemné na dotek a hřejí, už nemusíte stát bosou nohou na studené dlažbě.

 

Koupelnové předložky mají ze spodní strany protiskluzovou vrstvu, která zabraňuje klouzání podložky po podlaze. Údržba je velice snadná, dají se prát v pračce na 40°C.

 

Nabízíme koupelnové předložky samostatně - můžete si objednat velkou koupelnovou předložku s rozměry 60 x 100 cm a nebo malou koupelnovou předložku s rozměrem 60 x 50 cm, která je určena k záchodu a většinou vykrojená dle obrázku. Oblíbené jsou sady koupelnových předložek, ale určitě pokud nepotřebujete sadu, tak bez obav nakupujte i jeden kousek. Třeba si vyberete i další zajimavé dekorace, které v eshopu do koupleny najdete.


Koupelnové předložky články:02.02.2020 Koupelnové předložky opět pomalu naskladňujeme

Koupelnové předložky jsou k dispozici, ale v omezené míře. 3D tisk koupelnové předložky jsou momentálně doprodávany, ale určitě je opět naskladníme. Jestliže sháníte koupelnovou předložku s potiskem, tak ji objednejte rovnou, dokud jsou dostupné. Snažíme se předložky doplňovat na sklad, ale některé…