🎁 Pro registrované 🤍 Automatické slevy až 10%!


Koupelnové předložky

🛒 Koupelnové předložky za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Pokud chcete, aby vaše koupelna byla útulná a příjemná na pohled, stačí si do ní pořídit  koupelnovou předložku. Koupelnové předložky jsou vyrobené z kvalitního materiálu, jsou velice příjemné na dotek a hřejí, už nemusíte stát bosou nohou na studené dlažbě. Koupit koupelnové předložky je velmi jednoduché, koupit si můžete velkou nebo malou předložku na WC, nebo celou sadu. Kvalitní koupelnové předložky hlavně od značky Bellatex za bezva cenu.
Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 5 |


V kategorii KOUPELNOVÉ PŘEDLOŽKY najdete celkem 111 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.


Koupelnové předložky 2024

Předložka WC předložka Koupelnová sadaPokud chcete aby vaše koupelna byla útulná a příjemná na pohled, stačí si do ní pořídit  koupelnovou předložku. Vyrábí se v různých barevných variantách a vzorech.

 

Koupelnové předložky jsou vyrobené z kvalitního materiálu, jsou velice příjemné na dotek a hřejí, už nemusíte stát bosou nohou na studené dlažbě.

 

Koupelnové předložky mají ze spodní strany protiskluzovou vrstvu, která zabraňuje klouzání podložky po podlaze. Údržba je velice snadná, dají se prát v pračce na 40°C.

 

Nabízíme koupelnové předložky samostatně - můžete si objednat velkou koupelnovou předložku s rozměry 60 x 100 cm a nebo malou koupelnovou předložku s rozměrem 60 x 50 cm, která je určena k záchodu a většinou vykrojená dle obrázku. Oblíbené jsou sady koupelnových předložek, ale určitě pokud nepotřebujete sadu, tak bez obav nakupujte i jeden kousek. Třeba si vyberete i další zajimavé dekorace, které v eshopu do koupleny najdete.


Koupelnové předložky články:07.09.2020 Novinky v koupelnových sadách - koberečky bez vykrojení

Do nabídky jsme dnes přidali už mnohokrát žádané koupelnové koberečky bez vykrojení.  Jestliže máte záchod umístěný na stěně, tak tyhle podložky jsou právě pro Vás. Navíc všechny koupelnové předložky Bellatex mají i protiskluzovou spodní vrstvu, díky níž Vám koberečky nebudou jezdit třeba po…

23.02.2020 S nákupem koupelnové předložky neotálejte

S nákupem koupelnových předložek dlouho neotálejte, protože výrobce v tuhle chvíli nemá moc produktů na výběr. Objednejte si koupelnovou předložku ihned, jakmile se Vám některá bude líbit. My stále má ještě naše zásoby, které Vám můžeme nabídnou a vy si tak můžete levně nakoupit v eshopu Mikaton…

02.02.2020 Koupelnové předložky opět pomalu naskladňujeme

Koupelnové předložky jsou k dispozici, ale v omezené míře. 3D tisk koupelnové předložky jsou momentálně doprodávany, ale určitě je opět naskladníme. Jestliže sháníte koupelnovou předložku s potiskem, tak ji objednejte rovnou, dokud jsou dostupné. Snažíme se předložky doplňovat na sklad, ale některé…