Nejlevnější doprava do Balíkovny už od 59 Kč / Doprava Zdarma od 2000 Kč


Koupelnové závěsy

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Koupelnové závěsy v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.

Také vám vadí, když při sprchování stříká vodá po celé koupelně? Pořiďte si koupelnové závěsy a bude po problému. Sprchové závěsy jsou vyrobeny ze 100% polyesteru, je příjemný na dotek, voděodolný a dá se prát na 30°C.
Využít filtrování

Strana: | 1 |


V kategorii KOUPELNOVÉ ZÁVĚSY najdete celkem produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.


Koupelnové závěsy 2023

závěsy 180x200 cmTaké vám vadí, když při sprchování stříká vodá po celé koupelně? Pořiďte si koupelnové závěsy a bude po problému. Sprchové závěsy jsou vyrobeny ze 100% polyesteru, je příjemný na dotek, voděodolný a dá se prát na 30°C.

 

Vybírat můžete ze široké nabídky barev a motivů, vyberete si ten pravý, který doladí vaši koupelnu přesně podle vašech přání.


Koupelnové závěsy články:05.03.2020 Máte doma vanu? Možná se vám budou líbit koupelnové závěsy

Jestliže doma nemáte moderní koupelnový kout, nebo moderní vanu, tak musíte být neštastní z toho, že si nevíte rady, jak zabránit stříkající vodě, aby nemizela mimo vanu. Ale bude Vám stačit úplně jednoduchá věc, jako jsou koupelnové závěsy, které umístíte tak, aby nebylo vidět dovnitř a voda…