Koupelnové závěsy

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Koupelnové závěsy v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.

Také vám vadí, když při sprchování stříká vodá po celé koupelně? Pořiďte si koupelnové závěsy a bude po problému. Sprchové závěsy jsou vyrobeny ze 100% polyesteru, je příjemný na dotek, voděodolný a dá se prát na 30°C.
Využít filtrování

Strana: | 1 |


V kategorii KOUPELNOVÉ ZÁVĚSY najdete celkem 9 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.


Koupelnové závěsy 2022

závěsy 180x200 cmTaké vám vadí, když při sprchování stříká vodá po celé koupelně? Pořiďte si koupelnové závěsy a bude po problému. Sprchové závěsy jsou vyrobeny ze 100% polyesteru, je příjemný na dotek, voděodolný a dá se prát na 30°C.

 

Vybírat můžete ze široké nabídky barev a motivů, vyberete si ten pravý, který doladí vaši koupelnu přesně podle vašech přání.


Koupelnové závěsy články:05.03.2020 Máte doma vanu? Možná se vám budou líbit koupelnové závěsy

Jestliže doma nemáte moderní koupelnový kout, nebo moderní vanu, tak musíte být neštastní z toho, že si nevíte rady, jak zabránit stříkající vodě, aby nemizela mimo vanu. Ale bude Vám stačit úplně jednoduchá věc, jako jsou koupelnové závěsy, které umístíte tak, aby nebylo vidět dovnitř a voda…