Nejlevnější doprava do Balíkovny už od 59 Kč / Doprava Zdarma od 2000 Kč


Koupelnová sada

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Koupelnová sada v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.

Potřebujete-li koupit předložku do koupelny a předložku na záchod, tak správnou volbou je koupit koupelnové předložky v sadě, která se skládá z předložky 60 x 100 cm a taky malé předložky 60 x 50 cm. Bezva nákup! V eshopu Mikaton si vyberete kvalitní předložky, které jsou praktické a budou příjemné. Sada koupelnových předložek od ověřené značky Bellatex. Široký sortiment této značky zárukou kvality.
Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 |


V kategorii KOUPELNOVÁ SADA najdete celkem produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Většina koupelnových předložek, které jsou i s WC předložkou jsou vykrojeny kvůli záchodu. Sledujte proto obrázek jak daná předložka vypadá, aby jste nebyli překvapeni. Máme v nabídce i koupelnové sady bez vykrojení a ty se hodí právě pro všechny, kteří mají záchodovu mísu ve vzduchu.

 

Exkluzivní nabídka koupelnových předložek v eshopu Mikaton. Mnozí zákazníci objednávají předložky v sadě, aby vytvořili stejný design v koupelně a na záchodě.

 

 


Koupelnová sada články:07.09.2020 Novinky v koupelnových sadách - koberečky bez vykrojení

Do nabídky jsme dnes přidali už mnohokrát žádané koupelnové koberečky bez vykrojení.  Jestliže máte záchod umístěný na stěně, tak tyhle podložky jsou právě pro Vás. Navíc všechny koupelnové předložky Bellatex mají i protiskluzovou spodní vrstvu, díky níž Vám koberečky nebudou jezdit třeba po…

02.02.2020 Koupelnové předložky opět pomalu naskladňujeme

Koupelnové předložky jsou k dispozici, ale v omezené míře. 3D tisk koupelnové předložky jsou momentálně doprodávany, ale určitě je opět naskladníme. Jestliže sháníte koupelnovou předložku s potiskem, tak ji objednejte rovnou, dokud jsou dostupné. Snažíme se předložky doplňovat na sklad, ale některé…