🔥 Doprava od 59 Kč! + Pro registrované ▶️ Slevy až 10%! Nakupujte teď! 🔥


Korálky přírodní

🛒 Korálky přírodní za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Ponořte se do světa přírodních minerálních korálků, kde na vás čeká široká paleta krásných kamenů pro vaše originální šperky. Tyto korálky z hlubin Země nesou nejenom jedinečnost a krásu, ale také sílu a pozitivní energii. Každý kousek je pečlivě vybrán a zpracován, abyste mohli vyjádřit svou individualitu a vkus. Přírodní minerální korálky jsou ideálním prvkem pro tvorbu šperků s osobním příběhem. Nechte se inspirovat a stvořte si své vlastní šperky, které vás budou provázet v každodenním životě s krásou a pozitivní energií.

 
Nejprodávanější KORÁLKY PŘÍRODNÍ

1 Minerálové zlomky Růženín na silonu ihned k odeslání

Minerálové zlomky Růženín na silonu

99 Kč
s DPH
2 Minerálové zlomky Opalit na silonu k dispozici nejdříve zítra

Minerálové zlomky Opalit na silonu

129 Kč
s DPH

Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 |


V kategorii KORÁLKY PŘÍRODNÍ najdete celkem 59 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Vítejte v našem fascinujícím světě přírodních minerálních korálků, kde můžete objevit skvosty z hlubin Země pro vaše originální šperky. Naše kolekce nabízí rozmanité minerály ve formě korálků, které přinášejí do vašeho života krásu, sílu a jedinečnost. Každý kousek je pečlivě vybrán a zpracován, abyste mohli vytvořit šperky, které vás budou reprezentovat a odrážet vaši osobnost. Přírodní korálky jsou skvělým způsobem, jak propojit se s přírodou a vytvořit si šperky s pozitivními energetickými vlastnostmi. Buďte tvůrčí a vytvořte si své vlastní unikátní šperky s našimi krásnými přírodními minerálními korálky.


Korálky přírodní články:29.07.2023 Astrologie - Minerály podle znamení zvěrokruhu

Astrologie je víra, že poloha planet a znamení zvěrokruhu ovlivňují charakter a osudy lidí. V astrologii jsou různým znamením přiřazeny různé minerály, které se tvrdí, že je podporují a posilují. Nicméně je důležité si uvědomit, že astrologie není vědecky potvrzená disciplína, a tudíž při výběru…

19.02.2023 Korálkování: krása v každém detailu

Korálky jsou malé kousky plastu, dřeva, skla nebo kovu, které lze poskládat do nekonečného množství vzorů a tvarů. Je to kreativní a příjemná aktivita, kterou může provozovat každý, ať už je to muž nebo žena, dítě nebo dospělý. Tento článek se zaměřuje na různé typy korálek a komponentů, které jsou…

15.02.2022 Jak si vyrobit náramek z korálků - video

Vyrobte si originální náramek z korálků. S naším video návodem to zvládne každý... Podívejte se na video, které jsme objevili na internetu. Korálky si můžete samozřejmě koupit v našem eshopu Mikaton a rovnou začít vytvářet jedinečné náramky. Přejeme mnoho úspěchů při vašem tvoření.