🔥 Doprava od 59 Kč! + Pro registrované ▶️ Slevy až 10%! Nakupujte teď! 🔥


Korálky dětské

🛒 Korálky dětské za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Rozveselte děti tvořivými šperky z našich dětských korálků. Zajišťujeme bezpečnost a nabízíme pestrou paletu barev a tvarů pro jejich fantazii. Podpořte jejich kreativitu a motoriku s našimi šperkařskými materiály. Sdílejte radost z ruční výroby a vytvářejte spolu nezapomenutelné dárky pro přátele a rodinu.

 
Využít filtrováníStrana: | 1 2 |


V kategorii KORÁLKY DĚTSKÉ najdete celkem 38 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Vítáme vás v naší nabídce dětských korálků, kde najdete skvělý sortiment bezpečných, zábavných a barevných materiálů pro tvorbu originálních dětských šperků.

 

Dětské korálky jsou ideální pro kreativní hry a rozvíjení jemné motoriky u dětí. Nabízíme široký výběr korálků různých tvarů, velikostí a barev, které budou stimulovat fantazii vašich malých šperkařů.

 

Kromě náramků a náušnic mohou děti s našimi korálky tvořit i klíčenky, náhrdelníky a další kreativní projekty. Podporujte jejich tvůrčí nadání a ukažte jim radost z ruční výroby.

 

V našem eshopu najdete také různé tvořivé hračky a pomůcky, které dětem umožní tvořit s nadšením a fantazií. Vytvořte nezapomenutelné zážitky plné radosti a společného tvoření s našimi dětskými korálky.

 

Připojte se k naší komunitě tvořivých rodin a objevte radost ze sdílené tvorby. Těšíme se na vaše objednávky a společné chvíle plné zábavy a kreativity s dětskými korálky


Korálky dětské články:19.02.2023 Korálkování: krása v každém detailu

Korálky jsou malé kousky plastu, dřeva, skla nebo kovu, které lze poskládat do nekonečného množství vzorů a tvarů. Je to kreativní a příjemná aktivita, kterou může provozovat každý, ať už je to muž nebo žena, dítě nebo dospělý. Tento článek se zaměřuje na různé typy korálek a komponentů, které jsou…

01.03.2022 Jak vytvořit dřevěný náhrdelník z korálků - návod ve videu

V tomhle článku Vám ukážeme video, které popisuje jak jednuše si vytvořit náhrdelník z dřevěných korálků, podívejte se na něj a inspirujte se. Pro nákup dřevěných korálků můžete zůstat u nás, protože v zásobě máme dost dřevěných korálků a pokud si z nich nevyberete, tak dřevo můžete vyměnit za…

15.02.2022 Jak si vyrobit náramek z korálků - video

Vyrobte si originální náramek z korálků. S naším video návodem to zvládne každý... Podívejte se na video, které jsme objevili na internetu. Korálky si můžete samozřejmě koupit v našem eshopu Mikaton a rovnou začít vytvářet jedinečné náramky. Přejeme mnoho úspěchů při vašem tvoření.