🚚 Levná doprava od 69 Kč! + 🎁 Pro registrované ▶️ Slevy až 10%!


Korálky plastové

🛒 Korálky plastové za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Rozprouděte svou tvořivost s našimi plastovými korálky! Vybírejte z více než 100 barev a tvarů a vytvářejte jedinečné šperky, které vás budou reprezentovat. Prozkoumejte naši širokou nabídku a začněte dnes tvořit originální náramky, náhrdelníky a další šperky. Buďte šperkařským umělcem s našimi levnými a kvalitními korálky pro ruční výrobu šperků.

 
Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 |


V kategorii KORÁLKY PLASTOVÉ najdete celkem 70 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Vítejte v našem eshopu plném originálních plastových korálků, které oživí vaše kreativní šperkařské projekty. Máme pro vás připravenou širokou paletu korálků víc než 100 barev, tvarů a velikostí, které vám umožní tvořit šperky snů.

 

Naše plastové korálky jsou ideální pro milovníky ruční výroby šperků a DIY nadšence. Jsou lehké, odolné a snadno se kombinují s jinými materiály, což vám dává neomezené možnosti pro vaše tvůrčí nápady. Vytvořte si originální náramky, náhrdelníky, náušnice a další šperky, které budou výrazem vaší osobnosti.

 

Díky našim levným a kvalitním korálkům si můžete dopřát radost z tvorby šperků bez zbytečných výdajů. S námi se stanete skutečným šperkařským mistrem. Zvelebte svou šperkařskou sbírku nebo vytvořte originální dárky pro své blízké. Věříme, že naše plastové korálky přinesou do vašeho života radost a inspiraci.

 

Nejenže nabízíme široký výběr, ale také se pyšníme rychlým dodáním a skvělým zákaznickým servisem. Vaše spokojenost je naší prioritou. Nakupujte u nás plastové korálky a rozvíjejte svou tvůrčí stránku


Korálky plastové články:16.02.2024 Svět korálků: Od bižuterie po dekorace

Korálky jsou fascinující světem samy o sobě. Tyto malé kousky skla, kovu, dřeva nebo plastu mohou být transformovány do nádherných šperků, stylových doplňků, nebo dokonce originálních dekorací pro váš domov. V Mikaton.cz nabízíme širokou škálu korálků v různých barvách, tvarech a materiálech, které…

19.02.2023 Korálkování: krása v každém detailu

Korálky jsou malé kousky plastu, dřeva, skla nebo kovu, které lze poskládat do nekonečného množství vzorů a tvarů. Je to kreativní a příjemná aktivita, kterou může provozovat každý, ať už je to muž nebo žena, dítě nebo dospělý. Tento článek se zaměřuje na různé typy korálek a komponentů, které jsou…

15.02.2022 Jak si vyrobit náramek z korálků - video

Vyrobte si originální náramek z korálků. S naším video návodem to zvládne každý... Podívejte se na video, které jsme objevili na internetu. Korálky si můžete samozřejmě koupit v našem eshopu Mikaton a rovnou začít vytvářet jedinečné náramky. Přejeme mnoho úspěchů při vašem tvoření.