Zboží pro seniory

Speciální sekce zboží pro seniory -  najdete zde kvalitní produkty, které jsou praktické pro starší lidi, jako jsou župany, pyžama, tašky, povlečení, deky i osušky. V nabídce najdete i kvalitní polštářky a další dárky. Načerpat zde můžete i inspiraci na dárek pro seniora. V této sekci najdete speciální výběr. Zboží v této kategorii je poměrně rychle dostupné.

Tipy na dárky!
Využít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 |V kategorii ZBOŽÍ PRO SENIORY najdete celkem 211 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Zboží pro seniory

Praktické zboží a pomůcky pro seniory v podobě kvalitních županů, které si senioři můžou vzít například na pobyt v lázních či nemocnici, ale taky ho rozhodně využíjí i doma. Kvalitní povlečení v němž se dokonale vyspí. Samozřejmě v naší nabídce najdou i přikrývky pod povlečení i dle ročního období a dle materiálu.

 

Tato kategorie má sloužit i dětem seniorů, kteří hledají dárek pro seniora a usnadnit výběr a rozhodování, co by všechno mohl senior dostat jako dárek.

 

PRO SENIORY zboží, které můžou využívat prakticky denně. Mezi oblíbené zboží se řadí i župany a deky, díky kterým babička či dědeček se může v chladných večerech zahřát.

 

Speciální tipy na dárky pro babičku i dědu. Některé speciální kousky jsou velmi dobrým tipem, které koupíte pouze  eshopu Mikaton.

 

Hledáte-li krásný dárek pro seniora, tak jste na správném místě, tady dárky najdete.

 


Zboží pro seniory články:10.12.2019 Nabízíme spoustu zajimavých tipů na dárky pro seniory

Dárky nejen pro rodiny s dětmi, ale spoustu praktických tipů na dárky pro seniory najdete i v eshopu Mikaton a to ve speciální kategorii: Zboží pro seniory. Takže, jestliže hledáte dárek pro svou babičku nebo dědečka, v této sekci určitě najdete spoustu inspirace, co nejlepší je koupit starším…

03.12.2019 Nabízíme zajimavé zboží i dárky pro seniory

Hledáte dárek pro babičku, dědečka? V eshopu Mikaton najdete krásné zboží pro seniory. Ať již se jedná o měkké dárky nebo tvrdé, tak pro babičku nebo dědu dárek v eshopu seženete. Ve speciální kategorii zboží pro seniory - máme ukázku toho, co všechno se v eshopu Mikaton nachází. Jestliže najdete v…

01.10.2019 Dnes je mezinárodní den seniorů

Mezinárodní den seniorů Od roku 1990 se každoročně 1. října slaví Mezinárodní den seniorů. I proto máme pro seniory skvělou nabídku z níž si můžou vybrat to nejlepší, co v nabídce máme. Hledáte-li dárek pro seniora nebo jste sami senioři, tak se mrkněte do této speciální sekce: ZBOŽÍ PRO SENIORY.…