🎁 Pro registrované 🤍 Automatické slevy až 10%!


Zboží pro seniory

🛒 Zboží pro seniory za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Speciální sekce zboží pro seniory -  najdete zde kvalitní produkty, které jsou praktické pro starší lidi, jako jsou župany, pyžama, tašky, povlečení, deky i osušky. V nabídce najdete i kvalitní polštářky a další dárky. Načerpat zde můžete i inspiraci na dárek pro seniora. V této sekci najdete speciální výběr. Zboží v této kategorii je poměrně rychle dostupné.

Tipy na dárky!
Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 |


V kategorii ZBOŽÍ PRO SENIORY najdete celkem 87 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Zboží pro seniory

Praktické zboží a pomůcky pro seniory v podobě kvalitních županů, které si senioři můžou vzít například na pobyt v lázních či nemocnici, ale taky ho rozhodně využíjí i doma. Kvalitní povlečení v němž se dokonale vyspí. Samozřejmě v naší nabídce najdou i přikrývky pod povlečení i dle ročního období a dle materiálu.

 

Tato kategorie má sloužit i dětem seniorů, kteří hledají dárek pro seniora a usnadnit výběr a rozhodování, co by všechno mohl senior dostat jako dárek.

 

PRO SENIORY zboží, které můžou využívat prakticky denně. Mezi oblíbené zboží se řadí i župany a deky, díky kterým babička či dědeček se může v chladných večerech zahřát.

 

Speciální tipy na dárky pro babičku i dědu. Některé speciální kousky jsou velmi dobrým tipem, které koupíte pouze  eshopu Mikaton.

 

Hledáte-li krásný dárek pro seniora, tak jste na správném místě, tady dárky najdete.

 


Zboží pro seniory články:01.05.2020 Rouškám se v dubnu dařilo a v květnu se budou nosit taky

Rouškám se celý duben dařilo velmi dobře a dle nařízení vlády jim stále ještě neodzvonilo. Roušky se budou nosit i celý květen. Proto pro Vás stále doplňujeme nové roušky, abyste měli možnost si je zakoupit i v eshopu Mikaton.cz za symbolické ceny a nemuseli jste si je doma vyrábět, jestliže nejste…

25.04.2020 Dokdy budeme nosit roušky? Aktuální informace

Aktuální informace k rouškám, které neustále sledujeme, je taková, že roušky se budou nosit minimálně ještě měsíc, tedy celý květen a možná i v červnu. Následně by mohla vláda rouškování uvolňovat a roušky se v létě by mohly pouze na veřejných místech, veřejných budovách, obchodech.  Situace se…

02.01.2020 Senioři a rychlé změny počasí

Není třeba uvádět, že počasí ovlivňuje lidský život, a to od kolébky až do pozdního věku. Každý vnímáme změny jinak, ale s přibývajícími lety se obvykle citlivost zvyšuje a zajímavé na tom je, že citlivější jsou ženy. Pravděpodobně nejčastějšími faktory, které vnímáme, jsou tlak a teplota vzduchu,…