🎁 SLEVA NA VŠECHNY HRAČKY - Slevový kód = "HRACKY10"


Plážové zboží

🛒 Plážové zboží za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Prodej plážového zboží k vodě. Vybrat si můžete skrz náš sortiment produkty, které si s sebou vezmete na pláž, může to být karimatka, lehátko nafukovací, plavky, plážové šaty. Tahle speciální sekce je výběr produktů, kterými se můžete inspirovat při nákupu potřeb na letní dovolenou. Více produktů najdete samozřejmě v jednotlivých kategoriích.
Využít filtrováníStrana: | 1 2 |


V kategorii PLÁŽOVÉ ZBOŽÍ najdete celkem 26 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Plážové zboží Vás má inspirovat při nákupu produktů na dovolenou. Objednat si můžete z našich tipů, které tu vidíte, nebo můžete projít jednotlivé sekce jao jsou nafukovací hračky, lehátka, karimatky.

 

Mezi plážovými produkty najdete oblíbené plážové lehátka a karimatky. Nezapomeňte ani na plážové tašky, do kterých se vleze spousta věcí - opalovací potřeby, plavky. A taky doporučujeme slaměnné klobouky, které ochrání vaši hlavu před úpalem.


Plážové zboží články:05.08.2019 Letní a plážové zboží najdete taky skrz naše tipy

Velký letní speciální článek o tom, co všechno letního máme v nabídce a bezva tipy na letní a plážové tipy. Všechny tyhle kousky navíc si můžete ihned navíc rychle objednat. Náš speciál je souhrnem letního nejprodávanějšího zboží, které se objevilo v eshopu Mikaton. Letní speciál se zaměřuje na…

13.06.2019 Zajimavé slevy na plážové zboží každý den na vybrané produkty

Čas dovolených se rychle blíží, proto se nezapomeňte vybavit správným vybavením na dovolenou. Pokud se chystáte k moři po vlastní ose, tak se Vám určitě budou hodit karimatky, spacáky či stany. Všechny tyhle outodoorové potřeby u nás nakoupíte za bezva cenu. Dalším plážovým artiklem jsou plavky,…