Nejlevnější doprava do Balíkovny už od 59 Kč / Pro registrované = automatické slevy


13.09.2017 - Top sexy Erotické prádlo naskladněno


Posledních pár dnů jsme naskladňovali spodní prádlo od značek Livco Corsetti, Obsessive, Anais, BeautyNight Fashion a další značky. Dnes už máme dá se říct několik set košilek, souprav skladem, které jsou přiipraveny k expedici a můžete mít je už doma do 24 hodin od expedice. Naskladnili jsme především spodní prádlo, které se prodáválo v předchozích letech a novinky, kterými se zásobujeme především. Sklad Mikaton máme nyní docela plný až po okraj a je to možná náš rekord, jelikož tak plní jsme už v září ještě nebyli. Věříme však, že se Vám bude rychlá expedice líbit a budete si u nás objednávat častěji. 

 Erotické prádlo prodáváme již nkolik let a můžeme říct, že nejvíc vyhrávají klasické modely košilek a souprav před příliš otevřenýma, které nezahalují celé skoro nic. I v tomhle sortimentu chtějí být ženy více elegantnějšími. Naše prádlo vybíráme právě podle toho.

 

A ještě jedna věc, která Vás může u erotického prádla zajímat. Erotického zboží se snažíme být maximálně diskrétní a balíme zboží tak, že nikdo nepozná, co se v balíčku nachází - zda hračka nebo sexy prádlo. Adresa odesilatele na balíku je Mikaton - sklad.

 

 
Top sexy Erotické prádlo naskladněnoTato zpráva byla vydána dne: 13.09.2017


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 13.09.2017 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Mikaton plánovány týdně.