🚚 Levná doprava od 69 Kč! + 🎁 Pro registrované ▶️ Slevy až 10%!


08.08.2019 - Noviny varují před Českou poštou s balíkem do ruky


Noviny, novinky, magazíny, televize, rádia, novináři před Českou poštou s balíkem do ruky, jelikož nedoručují na adresu a balíky nechávají na nejbližší poště. Česká pošta situaci obhajuje tím, že nemá lidi. Problém je v tom, že balík do ruky je za vyšší cenu než balík na poštu nebo do balikovny a pošta se tím tak obohacuje. Proto pokud sami dobře víte, že pošta k vám nejezdí nebo se s ní nejste schopni potkat, tak si při volbě dopravy zvolte raději balík na poštu, který je levnější a objednávku si tak můžete vyzvednout, kdy budete chtít.Naše ceny za dopravu balíku na poštu nebo do balíkovny jsou výhodnější oproti balíku do ruky a sami se o tom můžete přesvědčit, když si rozkliknete ceník dopravného a balného zde: DOPRAVA MIKATON

 

 

PS: Ještě Vás cceme upozornit na jednu malou vychytávku, kterou objevíte u nás na stránkách a tím je sledování zásilek. Jakmile z vaší objednávky obdržíte číslo zásilky, tak ho jednoduše dohledáte a to i díky těmto formulářům, které vyhledávají skoro všechny dopravce.

 

Samozřejmě naši zákazníci mají hledání objednávky příjemnější díky detailu objednávky.

 

 

ONLINE Formuláře zde: SLEDOVÁNÍ ZÁSILEK
Noviny varují před Českou poštou s balíkem do rukyTato zpráva byla vydána dne: 08.08.2019


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 08.08.2019 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Mikaton plánovány týdně.