Nejlevnější doprava do Balíkovny už od 59 Kč / Pro registrované = automatické slevy


14.10.2018 - K dámským trenýrkám Represent se nedávájí krabičky


K dámským trenýrkám Represent se nedávají plechovky, ani krabičky. Jen jsou zabaleny do blistru papírového. Krabičky papírové se dávají, ale k PÁNSKÝM TRENKÁM REPRESENT! Tak neváhejte a kupte si jedny trenky na spaní nebo denní nošení. Jsou perfektní a stojí rozhodně za to mít je doma. 

Přinášíme našim zákazníkům produkty, které se vyznačují vysokou kvalitou, stylovým designem a především 100% pohodlným střihem. Jsme česká značka produkující nejoblíbenější boxerky v ČR, které nabízíme v několika modelových řadách včetně dámských „Ladies boxers“, které se těší stále větší oblibě u něžného pohlaví...

 

Je jedno, jestli se válíš doma na gauči se zmrzlinou v ruce, nebo se poflakuješ na zahrádce a zalíváš svoje oblíbené růže. Je jedno, jestli zrovna pracuješ na noťasu, nebo dovádíš se svým psem. U všeho se musíš cítit příjemně, naprosto v pohodě a skvěle vypadat! Volné LADIES BOXERS jsou navrženy ženami, které vědí, co chtějí! Pohodlí, něhu, volnost a sexy look.

 

Nová generace dámských boxerek Represent

Pokud máš zkušenost se staršími modely dámských boxerek Represent, tak už víš co je to pohodlí. Nová kolekce ti však ukáže, jak se dá pohodlí ještě vylepšit!

Oproti původním dámským boxerkám Represent, doznaly ty nové hned několik změn. Mezi nejzásadnější změny patří nová vytkávaná guma a nový střih. Vytkávaná guma je navržena tak, aby splňovala veškeré požadavky na vzhled (stylová a sexy) a samozřejmě tak, že neřeže, nekouše, neškrábe - naopak díky své jemnosti je velice příjemná na tělo. Nový střih jsme vyvýjeli opravdu dlouho a s maximální pečlivostí. Nesčetněkrát jsme vlastnosti střihu testovali, zkoumali a vyhodnocovali, až jsme došli k nejlepšímu možnému výsledku. Výsledný střih opět slučuje vzhled a pohodlí, přičemž jsme byli nekompromisní - maximální pohodlí, maximální vzhled!

 

Všechny dámské boxerky jsou vyrobeny v ČR a použity jsou české materiály.

 

Stále platí, že boxerky jsou spodní prádlo a primárním účelem je domácí nošení nebo jako boxerky na spaní. V dámských boxerkách Represent však můžeš dělat všechno, kde se chceš cítit pohodlně. Na zahradě u bazénu nebo na pláži u moře, vždy budeš sexy a zároveň v pohodlíčku :-)

Pokud ještě nemáš s dámskými boxerkami Represent žádné zkušenosti, doporučujeme ze začátku v nových dámských boxerkách sedět nebo ležet, protože by to pro Tebe mohl být „pohodlnostní šok“! :-)

 

 

DÁMSKÉ TRENÝRKY
K dámským trenýrkám Represent se nedávájí krabičkyTato zpráva byla vydána dne: 14.10.2018


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 14.10.2018 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Mikaton plánovány týdně.