Využíjte dopravy do Balíkovny - Doprava už od 59 Kč


Nažehlovačky

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Nažehlovačky v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.

Pěkné nažehlovačky na oblečení pro děti i moderní na Váš textil. Jestliže hledáte nažehlovačku pro kluky a holky, tak se Vám budou určitě líbit nažehlovačky zvířat, psů a koček, nebo jednorožci. Kluky určitě ohromíte nažehlovačkami traktorů, náklaďáků, vláčků a bagrů. Jestliže chcete oživit svůj šatník, tak doporučujeme nažehlovačky květin, růží, motýlů, hvězdiček a srdíček. Nabídka nažehlovaček je díky mnoha variantám velká.
Nejprodávanější NAŽEHLOVAČKY

1 Nažehlovačka dopravní prostředky ihned k odeslání

Nažehlovačka dopravní prostředky

29 Kč
s DPH
2 Nažehlovačka jednorožec ihned k odeslání

Nažehlovačka jednorožec

39 Kč
s DPH
3 Nažehlovačka lebka ihned k odeslání

Nažehlovačka lebka

49 Kč
s DPH

Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 5 6 |


V kategorii NAŽEHLOVAČKY najdete celkem 130 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Nažehlovačky je snadné nažehlit na textil. U některých produktů máme i podrobný návod, jak nažehlovačku přidat na oblečení a pokud ho u nás nenajdete, tak existuje mnoho videí na internetu, kde detailně popisují umístění nažehlovaček.

 

Nažehlovačky dámské i dětské, ale taky si můžete nažehlit vlajky, písmena, číslice.

 


Nažehlovačky články:30.04.2021 Kde koupit nažehlovačky, nášivky, praktické záplaty?

Jestliže najdete na oblečení menší dírku, nebo se chcete zbavit tečky na oblečení jinak než praním, tak můžete vyzkoušet nažehlovaní či použít výšivku a nebo rychlou záplatu. Je mnoho způsobů jak nášivky použít a taky, jaké aplikace - je třeba myslet i na to, na jaký materiál to chcete použit.…