🎁 Pro registrované 🤍 Automatické slevy až 10%!


LEGO Minecraft

🛒 LEGO Minecraft za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Oblíbené stavebnice LEGO přichází i s kostkami na motivy úspěšné počítačové hry MINECRAFT. Díky této předloze máme v nabídce další stavebnice z Lega, která připomínají jednotlivé scény z hry MINECRAFT. Jestliže jste vy nebo vaše fanouškem této úspěšné hry, tak pro Vás máme dobrou zprávu, protože v eshopu najdete kromě stavebnic Minecraft i ostatní dárkové předměty - ručníky, osušky, povlečení a to vše v této hlavní sekci hry:

 

DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY ZDE  ▶▶ MINECRAFT
Využít filtrování

Strana: | 1 |


V kategorii LEGO MINECRAFT najdete celkem 16 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
LEGO Minecraft: Stavitelské dobrodružství v kostkovaném světě

 

LEGO Minecraft spojuje dva oblíbené světy – nekonečně kreativní videohru Minecraft a tradiční stavební kostky LEGO. Tato řada byla poprvé představena v roce 2014 a rychle se stala jednou z nejoblíbenějších mezi fanoušky obou značek. LEGO Minecraft umožňuje hráčům přenést své virtuální dobrodružství do reálného světa, kde mohou s pomocí LEGO kostek stavět, prozkoumávat a přetvářet ikonické scény a struktury z Minecraftu.

 

 

LEGO Minecraft

Věrné Repliky: Sety LEGO Minecraft pečlivě napodobují vizuální styl a elementy videohry, od blokové krajiny až po charakteristické postavy a monstra, jako jsou Creeperi, Endermani nebo Zombie.

Interaktivní Prvky: Mnoho setů obsahuje pohyblivé části a interaktivní prvky, jako jsou funkční dveře, padací díry nebo TNT bloky, které dodávají hře další rozměr.

Přizpůsobitelné Sestavy: Podobně jako ve videohře, i LEGO Minecraft podporuje kreativitu a představivost, umožňující hráčům přestavovat a přizpůsobovat své sestavy podle vlastních představ.

Rozšiřitelný Svět: LEGO Minecraft nabízí širokou škálu setů, které lze snadno kombinovat a rozšiřovat, což umožňuje fanouškům vytvořit si vlastní rozsáhlý Minecraft svět.

 

 

Populární Sety LEGO Minecraft

  • První Dobrodružství (21169): Tento komplexní set nabízí bohaté dobrodružství s několika biomy, postavami a monstry, včetně skládacího Minecraft světa plného tajemství a nebezpečí.
  • Kuřecí Farma (21140): Ideální pro mladší fanoušky, tento set zahrnuje kuřecí farmu s bannerem, kuřecím kotcem a bonusovými moby.
  • Konec Bitvy (21151): Nabízí epické finále Minecraft dobrodružství s Ender Drakem a Endermanem na ostrově End.

 

 

Vzdělávací Hodnota a Kreativní Hra

LEGO Minecraft nejenže podporuje kreativní hru, ale také nabízí vzdělávací hodnotu tím, že rozvíjí prostorovou představivost, řešení problémů a jemnou motoriku. Stavění a přestavování scén z Minecraftu pomáhá dětem lépe porozumět základním principům architektury a inženýrství.

 

 

LEGO Minecraft je dokonalým spojením dvou světů, které podporují kreativitu a představivost. Nabízí fanouškům možnost prozkoumat a přetvářet svět Minecraftu mimo obrazovky, poskytující nekonečné hodiny zábavy a dobrodružství. S širokou škálou setů, od jednoduchých až po komplexní, LEGO Minecraft přináší radost z konstrukce a hry dětem i dospělým fanouškům po celém světě.

 


LEGO Minecraft články:27.10.2023 LEGO Minecraft: Kreativní svět, kde se propojuje virtuální a reálný

Minecraft je jednou z nejpopulárnějších videoher na světě, a LEGO je jednou z nejznámějších značek stavebnic. Co se stane, když tyto dva světy spojíte? Vznikne LEGO Minecraft, stavebnice, která nabízí nekonečné možnosti pro kreativní hraní a učení. V tomto článku se podíváme na to, proč by LEGO…