LEGO Ninjago

🛒 LEGO Ninjago za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

LEGO Ninjago: Svět Plný Akce a Dobrodružství

LEGO Ninjago je jedna z nejpopulárnějších a nejdéle běžících sérií LEGO, která byla poprvé představena v roce 2011. Tato řada kombinuje prvky tradičních asijských bojových umění, moderní technologie a magie, a nabízí dětem i dospělým fanouškům LEGO komplexní svět plný akce, dobrodružství a hlubokých příběhů.
Využít filtrování

Strana: | 1 |


V kategorii LEGO NINJAGO najdete celkem 19 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Příběh Ninjago

Příběh Ninjago se točí kolem skupiny mladých ninja hrdinů - Kaie, Jaye, Colea, Zanea, Lloyda, a Nye - kteří jsou trénováni starým mistrem Wu, aby se stali ochránci svého světa před různými zly. Každý z ninjů ovládá jeden z elementů - oheň, blesk, zemi, led, energii a vodu - a společně čelí nepřátelům, jako jsou Lord Garmadon, Overlord a mnoho dalších.

 

 

Stavebnice

LEGO Ninjago nabízí širokou škálu stavebnic, které zahrnují detailní modely, jako jsou dračí jezdci, ninja vozidla, chrámy, roboti a mnoho dalších. Stavebnice jsou navrženy tak, aby podporovaly kreativní hru a umožňovaly fanouškům vytvářet vlastní epické bitvy a dobrodružství v Ninjago světě.

 

 

Ninjago TV Seriál

Popularita LEGO Ninjago je částečně založena na úspěšném animovaném televizním seriálu "LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu". Seriál sleduje příběhy hlavních ninja hrdinů a rozšiřuje lore Ninjago světa. S každou novou sérií přichází nové postavy, nepřátelé a příběhy, které jsou následně reflektovány v nových LEGO stavebnicích.

 

 

 

Kromě zábavy a kreativního hraní má LEGO Ninjago i vzdělávací hodnotu. Stavebnice podporují jemnou motoriku, prostorovou představivost a řešení problémů. Příběhy o přátelství, odvaze a týmové práci přinášejí důležité životní lekce o hodnotách, jako je čest, loajalita a důvěra.

 

 

Speciální Edice 

LEGO Ninjago pravidelně vydává speciální edice a kolekce, které oslavují výročí série nebo přinášejí unikátní sety spojené s klíčovými momenty v příběhu. Tyto limitované edice jsou vysoce ceněny sběrateli a fanoušky po celém světě.

 

 

LEGO Ninjago je více než jen sada stavebnic; je to rozsáhlý a bohatý svět plný příběhů, postav a možností. S každým novým setem a epizodou TV seriálu se Ninjago svět rozšiřuje, nabízí nové výzvy a dobrodružství pro ninja hrdiny a jejich fanoušky. Bez ohledu na to, jestli jste mladý fanoušek nebo dospělý sběratel, LEGO Ninjago nabízí něco pro každého, kdo má rád kreativitu, příběhy o hrdinech a nekonečné možnosti hraní.