Zipy jezdce

🛒 Zipy jezdce za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.Nejprodávanější ZIPY JEZDCE

1 Jezdec ke kostěným zipům 8 mm 10ks ihned k odeslání

Jezdec ke kostěným zipům 8 mm 10ks

99 Kč
s DPH
2 Jezdec ke kostěným zipům 5 mm oboustranný překlápěcí 5 kusů ihned k odeslání

Jezdec ke kostěným zipům 5 mm oboustranný překlápěcí 5 kusů

69 Kč
s DPH
3 Koncovka na zip 8 mm dolní 20 kusů ihned k odeslání

Koncovka na zip 8 mm dolní 20 kusů

29 Kč
s DPH

Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 |


V kategorii ZIPY JEZDCE najdete celkem 56 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Mezi nejznámější spojovací systémy patří zip. Nazývá se také zdrhovadlem a je součástí oděvů a doplňků (kabelky, batohy, bundy, mikiny atd.). K dostání je ve všech barevných variantách a v mnoha délkách. Zapínají a rozepínají se pomocí kovových jezdců, které jsou v různých barevných provedeních (bílé, stříbrné či měděné) a v různých tvar

 

Zip je jedním z nejpoužívanějších a nejznámějších spojovacích systémů na oděvech a doplňcích, jakou jsou kabelky, batohy, kufry apod. Je složen ze tří částí – z jezdce a dvou ozubených pásků. Ty jsou složeny z několika zubů, které jsou na svých koncích zahnuté a díky tomu drží pospolu.

 

Tento vynález pochází od amerického inženýra Gideona Sundbacka. Někdo ho může znát také pod slovem „zdrhovadlo“. Byl patentován teprve v roce 1917, tedy celkem nedávno, a v dnešní době bychom se bez něj jen těžko obešli, protože ne vše může držet díky knoflíkům či kovovým cvočkům.

 

Objednejte si kromě jezdce a zipu i další krejčovské potřeby, které v naší galanterii Mikaton naleznete. Nabízíme mnoho užitečných věciček na různou tvorbu.

 

Zipy a jezdce patří u nás k nejprodávanějším produktům a dokážeme je dodat poměrně rychle.

 

Snažíme se doplňovat zipy v různých barvách a velikostech, abyste v naší nabídce nalezli všechno, co potřebujete.

 

Jezdec levně na zip