Nejlevnější doprava do Balíkovny už od 59 Kč / Doprava Zdarma od 2000 Kč


Zipy jezdce

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Zipy jezdce v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.Nejprodávanější ZIPY JEZDCE

Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 |


V kategorii ZIPY JEZDCE najdete celkem produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Mezi nejznámější spojovací systémy patří zip. Nazývá se také zdrhovadlem a je součástí oděvů a doplňků (kabelky, batohy, bundy, mikiny atd.). K dostání je ve všech barevných variantách a v mnoha délkách. Zapínají a rozepínají se pomocí kovových jezdců, které jsou v různých barevných provedeních (bílé, stříbrné či měděné) a v různých tvar

 

Zip je jedním z nejpoužívanějších a nejznámějších spojovacích systémů na oděvech a doplňcích, jakou jsou kabelky, batohy, kufry apod. Je složen ze tří částí – z jezdce a dvou ozubených pásků. Ty jsou složeny z několika zubů, které jsou na svých koncích zahnuté a díky tomu drží pospolu.

 

Tento vynález pochází od amerického inženýra Gideona Sundbacka. Někdo ho může znát také pod slovem „zdrhovadlo“. Byl patentován teprve v roce 1917, tedy celkem nedávno, a v dnešní době bychom se bez něj jen těžko obešli, protože ne vše může držet díky knoflíkům či kovovým cvočkům.

 

Objednejte si kromě jezdce a zipu i další krejčovské potřeby, které v naší galanterii Mikaton naleznete. Nabízíme mnoho užitečných věciček na různou tvorbu.

 

Zipy a jezdce patří u nás k nejprodávanějším produktům a dokážeme je dodat poměrně rychle.

 

Snažíme se doplňovat zipy v různých barvách a velikostech, abyste v naší nabídce nalezli všechno, co potřebujete.

 

Jezdec levně na zip