🎁 Vánoční tipy na dárky 🚚 Vánoční dekorace


Velikonoční dekorace

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Velikonoční dekorace v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.

Zde najdete vše od dekorací a tvoření, co se dle nás váže k jaru a k jarním měsícům březen, duben, květen. V tomhle období jsou i Velikonoce. Velikonoční dekorace - vájíčka, stuhy, výzdoba.
Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 |


V kategorii VELIKONOČNÍ DEKORACE najdete celkem produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Velikonoce jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem, oslavou zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Jedná se pro křesťany o důležitější den než jsou Vánoce.

 

Kdy jsou Velikonoce ? A kdy jsou konkrétně tento rok Velikonoce? 

 

neděle, 17. dubna Velikonoce 2022 (Česko)

neděle, 9. dubna Velikonoce 2023 (Česko)

neděle, 31. března Velikonoce 2024 (Česko)

neděle, 20. dubna Velikonoce 2025 (Česko)

 

 

Oslavte jaro s jarními velikonočními dekoracemi kolem sebe. Využíjte našich hotových dekorací nebo taky skupiny produktů v Aranžování, kde najdete spoustu zajimavých potřeb na tvoření dekorací a aranžování květin.

 

 


Velikonoční dekorace články:09.04.2022 Velikonoční inspirace - dekorace, tvoření, aranžování

Inspirujte se naší velikonoční nabídkou tvoření dekorací a ozdob.  Velikonoce a jaro . Jaro je obdobím, kdy se probouzí příroda z dlouhé zimy. Svátky jara a vůbec jaro jako takové můžete přivítat dekoracemi s jarními a velikonočními motivy kraslic, zajíčků, kuřátek, ale také čerstvými jarními…