🔥 Doprava od 59 Kč! + Pro registrované ▶️ Slevy až 10%! Nakupujte teď! 🔥


Velikonoční dekorace

🛒 Velikonoční dekorace za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Zde najdete vše od dekorací a tvoření, co se dle nás váže k jaru a k jarním měsícům březen, duben, květen. V tomhle období jsou i Velikonoce. Velikonoční dekorace - vájíčka, stuhy, výzdoba.

Jaro je roční období, kdy se příroda probouzí k životu a slunce opět začíná hřát. S tímto obdobím přichází i potřeba osvěžit domov a přinést do něj jarní atmosféru. Velikonoce jsou tím pravým časem pro jarní výzdobu, a proto vám přinášíme tipy na nejoblíbenější jarní dekorace a aranžování.
Nejprodávanější VELIKONOČNÍ DEKORACE

Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 |


V kategorii VELIKONOČNÍ DEKORACE najdete celkem 194 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Velikonoce jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem, oslavou zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Jedná se pro křesťany o důležitější den než jsou Vánoce.

 

Kdy jsou Velikonoce ? A kdy jsou konkrétně tento rok Velikonoce? 

 

neděle, 17. dubna Velikonoce 2022 (Česko)

neděle, 9. dubna Velikonoce 2023 (Česko)

neděle, 31. března Velikonoce 2024 (Česko)

neděle, 20. dubna Velikonoce 2025 (Česko)

 

 

Oslavte jaro s jarními velikonočními dekoracemi kolem sebe. Využíjte našich hotových dekorací nebo taky skupiny produktů v Aranžování, kde najdete spoustu zajimavých potřeb na tvoření dekorací a aranžování květin.

 

 

 

Oblíbenou jarní dekorací jsou určitě květiny, které přinášejí do domu jaro a svěžest. K nejoblíbenějším květinám patří narcisy, tulipány, fialky, ale i větší jarní kytice z růží a dalších druhů květin. Kromě květin mohou být i oblíbenými jarními dekoracemi například velikonoční vajíčka, figurky zvířátek, ptáčci nebo i věnce.

 

Jarní výzdoba dveří je také oblíbenou záležitostí. Jarní věnec na dveře může být vytvořen například z květin, jarních větviček, ptáčků, vajíček nebo velikonočních motivů. Věnec může být buď tradiční a elegantní, nebo hravý a barevný.

 

Mezi nejprodávanější jarní dekorace na trhu patří velikonoční dekorace a doplňky jako jsou květinové kytice, závěsné dekorace, dekorativní misky na vajíčka a figurky velikonočních zvířátek. Oblíbené jsou také jarní dekorace ve formě svíček, ubrusů, ubrusových kroužků nebo podtácek.

 

Pokud hledáte inspiraci pro jarní výzdobu, můžete navštívit obchod s dekoracemi nebo eshop jako Mikaton.cz, který nabízí široký výběr jarních dekorací. Zde najdete nejen vše potřebné pro vytvoření velikonoční atmosféry, ale i jiné dekorace vhodné pro jarní období. S trochou kreativity a fantazie lze vytvořit jedinečnou a originální jarní výzdobu, která oživí váš domov a dodá mu jarní atmosféru.

 


Velikonoční dekorace články:27.02.2023 Blíží se Velikonoce, je čas si připomenout tradice

Velikonoce jsou jedním z nejvýznamnějších křesťanských svátků, které slavíme po celém světě. Je to čas radosti, obnovy a naděje, který přináší do našich životů novou energii a optimismus. Velikonoce jsou také obdobím, kdy se setkávají rodiny a přátelé, aby společně oslavili tento svátek. Historie…

22.02.2023 O umělé květiny se nemusíte starat, ale i tak budou vypadat krásně

Umělé květiny jsou skvělým řešením pro ty, kdo chtějí mít květiny doma, ale nechtějí se starat o živé rostliny. Jsou jednoduché na údržbu, trvanlivé a mohou být umístěny téměř kdekoliv v domě. Zde je několik tipů na to, kde je umístit a jaké druhy jsou v této době vhodné.

18.02.2023 Jarní a velikonoční dekorace: inspirace pro výrobu věnců a vajíček

Jaro se pomalu blíží a s ním přichází čas na jarní výzdobu a velikonoční dekorace. Jaro začíná obvykle 21. března, kdy slunce překročí rovník a délka dne se rovná délce noci. Velikonoce pak následují po první neděli po prvním jarním úplňku, což se obvykle vyskytuje mezi 22. březnem a 25. dubnem.…