Velikonoční dekorace

🛒 Velikonoční dekorace za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Zde najdete vše od dekorací a tvoření, co se dle nás váže k jaru a k jarním měsícům březen, duben, květen. V tomhle období jsou i Velikonoce. Velikonoční dekorace - vájíčka, stuhy, výzdoba.

Jaro je roční období, kdy se příroda probouzí k životu a slunce opět začíná hřát. S tímto obdobím přichází i potřeba osvěžit domov a přinést do něj jarní atmosféru. Velikonoce jsou tím pravým časem pro jarní výzdobu, a proto vám přinášíme tipy na nejoblíbenější jarní dekorace a aranžování.

jarni vyzdoba ozdoby dekorace
Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 14 |


V kategorii VELIKONOČNÍ DEKORACE najdete celkem 319 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.

Velikonoce jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem, oslavou zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Jedná se pro křesťany o důležitější den než jsou Vánoce.

 

Kdy jsou Velikonoce ? A kdy jsou konkrétně tento rok Velikonoce? 

 

neděle, 17. dubna Velikonoce 2022 (Česko)

neděle, 9. dubna Velikonoce 2023 (Česko)

neděle, 31. března Velikonoce 2024 (Česko)

neděle, 20. dubna Velikonoce 2025 (Česko)

 

 

Oslavte jaro s jarními velikonočními dekoracemi kolem sebe. Využíjte našich hotových dekorací nebo taky skupiny produktů v Aranžování, kde najdete spoustu zajimavých potřeb na tvoření dekorací a aranžování květin.

 

 

 

Oblíbenou jarní dekorací jsou určitě květiny, které přinášejí do domu jaro a svěžest. K nejoblíbenějším květinám patří narcisy, tulipány, fialky, ale i větší jarní kytice z růží a dalších druhů květin. Kromě květin mohou být i oblíbenými jarními dekoracemi například velikonoční vajíčka, figurky zvířátek, ptáčci nebo i věnce.

 

Jarní výzdoba dveří je také oblíbenou záležitostí. Jarní věnec na dveře může být vytvořen například z květin, jarních větviček, ptáčků, vajíček nebo velikonočních motivů. Věnec může být buď tradiční a elegantní, nebo hravý a barevný.

 

Mezi nejprodávanější jarní dekorace na trhu patří velikonoční dekorace a doplňky jako jsou květinové kytice, závěsné dekorace, dekorativní misky na vajíčka a figurky velikonočních zvířátek. Oblíbené jsou také jarní dekorace ve formě svíček, ubrusů, ubrusových kroužků nebo podtácek.

 

Pokud hledáte inspiraci pro jarní výzdobu, můžete navštívit obchod s dekoracemi nebo eshop jako Mikaton.cz, který nabízí široký výběr jarních dekorací. Zde najdete nejen vše potřebné pro vytvoření velikonoční atmosféry, ale i jiné dekorace vhodné pro jarní období. S trochou kreativity a fantazie lze vytvořit jedinečnou a originální jarní výzdobu, která oživí váš domov a dodá mu jarní atmosféru.

 


Velikonoční dekorace články:21.02.2024 Velikonoční zajíc a dekorační vajíčka: Tradice a trendy Velikonoc 2024

Velikonoce jsou jedním z nejvýznamnějších křesťanských svátků, oslavujících vzkříšení Ježíše Krista. V České republice jsou Velikonoce také spojeny s bohatými lidovými tradicemi a zvyky, které se předávají z generace na generaci. Mezi nejznámější symboly Velikonoc patří bezesporu velikonoční zajíc…

20.02.2024 Přivítejte jaro s nádhernými Velikonočními dekoracemi: Tvořte s láskou a fantazií

Velikonoce, svátek jara a obnovy, jsou ideální příležitostí pro zdobení domova a vytváření jedinečné atmosféry plné barev a radosti. Nechte se inspirovat a připravte si doma kouzelné Velikonoce plné krásných dekorací, které si vyrobíte sami. S trochou kreativity a správnými materiály můžete…

27.02.2023 Blíží se Velikonoce, je čas si připomenout tradice

Velikonoce jsou jedním z nejvýznamnějších křesťanských svátků, které slavíme po celém světě. Je to čas radosti, obnovy a naděje, který přináší do našich životů novou energii a optimismus. Velikonoce jsou také obdobím, kdy se setkávají rodiny a přátelé, aby společně oslavili tento svátek. Historie…