Spací pytle

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Spací pytle v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.

Kvalitní nabídka spacích pytlů od prověřených značek, s kterými dlouhá léta spolupracujeme. Máme levné spacáky, které jsou vhodné do letních večerů, pro začínající turisty, kteří plánují svou první tůru přírodou, nebo máme spacáky pro celou rodinu, které si můžete klidně sbalit pod stan nebo chatku.
Využít filtrování

Strana: | 1 |


V kategorii SPACÍ PYTLE najdete celkem 4 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Spací pytle obvykle doporučujeme vozit v autě jako případnou pomoc, kdybyste někde museli přespat. Spát ve spacáku je mnohem lepší než spát pouze pod dekou, což se můžete přesvědčit, když to vyzkoušíte. Spacák je pohodlnější než deka, i když si koupíte spací pytel dekového typu.

 

Jestliže budete objednávat spacák, nezapomeňte rovnou objednat i karimatku, protože je opět lepší spát na pohodlné karimatce, než na holé zemi.


Spací pytle články:26.04.2020 Dodavatel Acra nabízí levné outdoorové vybavení

Sportovní dodavatel Acra nabízí outdoorové vybavení na sport a rekreační turistiku. I letos pro Vás máme v nabídce levné stany pro přespání v přírodě. Turistické hole na procházky přírodou. Plážové lehátka k vodě i další kempingové vybavení, které se Vám bude hodit, jestliže se rozhodnete přespat v…

29.02.2020 Spací pytle, spacáky doporučujeme do každé domácnosti

Dnes, kdy v médiích naleznete hlavní zprávy o tom, že spousta lidí je v karanténě nebo aby se lidé připravili na to, že dodávky klasických potravin nebo služeb můžou mít výpadky, kdyby přišla do ČR epidemie. Je dobré mít vždy po ruce i tak klasickou věc jako je spacák doma, i když ho třeba v tuhle…