119

Satén dekorační METRÁŽ

Dekorační satén působí elegantně. Prodáváme v metráži – stříháme od 1 metru (1 ks = 1 běžný metr).

Objednací kód: P2066249

   


119 Kč (s DPH)

Metráž — stříháme na míru. Zadejte počet metrů.


+ -
Bezpečný nákup na Mikaton.cz Ověřený obchod od roku 2017 · vlastní sklad · expedice do 12:00.
Skladem v ČR, odesíláme rychle
Bezproblémové vrácení do 14 dnů
Ověřený prodejce s tisíci recenzí
Bezpečné platby: Apple Pay Google Pay Mastercard Karta Dobírka




Satén dekorační. Praktická metráž pro vaše individuální šicí projekty, kterou vám dodáme přesně v délce, jakou potřebujete.

Dekorační satén působí elegantně. Je jemný, příjemný na dotek, pevný a splývavý. Využijete ho na šití svatebních a plesových dekorací, ubrusů, ke zdobení sváteční tabule, židlí apod.

Informace k objednávce metráže: Tento produkt stříháme od 1 metru (minimální odběr je 1 m). Požadovanou délku zadejte jako počet kusů v košíku (1 ks = 1 běžný metr).

Technické parametry:

Využití:

Tento satén je perfektní pro doplňky i prostorné dekorace:

Proč zvolit právě tento satén

Vlastnost Přínos Široký formát (150 cm) Umožňuje efektivní využití bez zbytečné náročnosti Hladká lesklá povrchová úprava Elegantní vzhled vhodný pro slavnostní využití Polyester – odolný a snadný na údržbu Dlouhá životnost, nenáročná péče Univerzální použití Od módy po interiérový design – multifunkční řešení

Gramáž: cca 120 g/m² – ideální na slušivé oděvy i dekorace

Údržba: snadné praní a rychlé sušení, příjemný na dotek, trvanlivý a drží barvu

Svatební a slavnostní decor – ubrusové pruhy, židle, výlohy

Bytové dekorace – polštářky, závěsy, stolové doplňky

Oděvní kreace – společenské šaty, sukénky, halenky

Výroba dekorativních prvků – mašle, stuhy, květy, aranžmá

Kolik metrů látky potřebujete? Spočítá kalkulačka spotřeby látky — otevřít →
Materiál polyester 100%
Dekorační ano
Lesklý ano
Gramáž: 70 - 80 g/m²
Šíře: 145 cm
Použití Bytový textil, Dekorace

U dodavatele jsou k dispozici další kusy.


Materiál: polyester 100%


Satén dekorační METRÁŽ z naší nabídky Saténové látky (materiál: polyester 100%) máme skladem ve vlastním skladu v ČR a fotíme reálné kusy — víte přesně, co kupujete. Expedujeme do 12:00, doručíme přes PPL nebo na výdejní místo. Vrácení i výměna do 14 dnů bez starostí.

 

Výměnu spodního prádla i oblečení je možné uplatnit ve lhůtě do 14 dnů od převzetí zboží původní objednávky. Zboží musí být nepoškozené, nenošené a kompletní.

 

Na zboží zaslané či oznámené k výměně po této lhůtě dodavatel smí přistupovat individálně.

 

Doporučujeme, aby jste nás předem informovali "telefonicky" a nejlépe "emailem" o výměně Vámi objednaného zboží, například za jinou velikost, abychom mohli případně Vámi požadované zboží zablokovat, případně objednat.

 

 

PRVNÍ VÝMĚNA ZBOŽÍ JE ZDARMA!

Více podrobnějších informací zde

 

Název dodání Cena Zdarma od
PPL přímo do PPL boxu - QR kód / předem na účet 59 Kč 799 Kč
PPL přímo do PPL boxu - kartou online 59 Kč 799 Kč
PPL přímo do PPL boxu - Google Pay 59 Kč 799 Kč
PPL přímo do PPL boxu - Apple Pay 59 Kč 799 Kč
PPL do boxu nebo shopu - QR kód / předem na účet 69 Kč 799 Kč
PPL do boxu nebo shopu - kartou online 69 Kč 799 Kč
PPL do boxu nebo shopu - dobírkou 119 Kč 799 Kč
PPL do boxu nebo shopu - Google Pay 69 Kč 799 Kč
PPL do boxu nebo shopu - Apple Pay 69 Kč 799 Kč
PPL na adresu - QR kód / předem na účet 109 Kč 1 999 Kč
PPL na adresu - kartou online 109 Kč 1 999 Kč
PPL na adresu - dobírkou 159 Kč 1 999 Kč
PPL na adresu - Google Pay 109 Kč 1 999 Kč
PPL na adresu - Apple Pay 109 Kč 1 999 Kč
Balíkovna (ČR) - QR kód / předem na účet 69 Kč 799 Kč
Balíkovna (ČR) - kartou online 69 Kč 799 Kč
Balíkovna (ČR) - dobírkou 119 Kč 799 Kč
Balíkovna (ČR) - Google Pay 69 Kč 799 Kč
Balíkovna (ČR) - Apple Pay 69 Kč 799 Kč
Balíkovna na adresu (ČR) - QR kód / předem na účet 99 Kč 1 999 Kč
Balíkovna na adresu (ČR) - kartou online 99 Kč 1 999 Kč
Balíkovna na adresu (ČR) - dobírkou 149 Kč 1 999 Kč
Balíkovna na adresu (ČR) - Google Pay 99 Kč 1 999 Kč
Balíkovna na adresu (ČR) - Apple Pay 99 Kč 1 999 Kč
Balíkovo VÝDEJNÍ MÍSTA - QR kód / předem na účet 89 Kč 999 Kč
Balíkovo VÝDEJNÍ MÍSTA - kartou online 89 Kč 999 Kč
Balíkovo VÝDEJNÍ MÍSTA - dobírkou 139 Kč 999 Kč
Balíkovo VÝDEJNÍ MÍSTA - Google Pay 89 Kč 999 Kč
Balíkovo VÝDEJNÍ MÍSTA - Apple Pay 89 Kč 999 Kč
SPS kurier (Slovensko) - QR kód / předem na účet 149 Kč 2 999 Kč
SPS kurier (Slovensko) - kartou online 149 Kč 2 999 Kč
SPS kurier (Slovensko) - dobírkou 199 Kč 2 999 Kč
SPS kurier (Slovensko) - Google Pay 149 Kč 2 999 Kč
SPS kurier (Slovensko) - Apple Pay 149 Kč 2 999 Kč
Osobní odběr (sklad Pitín) - QR kód / předem na účet 0 Kč —
Osobní odběr (sklad Pitín) - kartou online 0 Kč —
Osobní odběr (sklad Pitín) - hotově 0 Kč —
Osobní odběr (sklad Pitín) - Google Pay 0 Kč —
Osobní odběr (sklad Pitín) - Apple Pay 0 Kč —

 

 

Využíváme služeb dopravce PPL  - Vaše objednávky budou doručeny do Vašich rukou nebo do zvoleného Parcelshopu.

Dobírka je možná od 300 Kč, menší objednávky můžete zaplatit pouze předem.

 

DOPRAVA

 

Expedujeme přijaté objednávky s produkty skladem denně ve všední dny do 12:00 hod, jen s PPL.

 

O expedici objednávky jste informováni SMSkou i emailem. V detailu zboží získáte číslo balíčku pro sledování.

 

Veškeré bližší informace naleznete zde : Dopravné a balné

Nejsou žádné soubory ke stažení.

Rychlý nákup více variant najednou

1 Satén dekorační METRÁŽ — 1 bílá

1 bílá

Skladem 1 m
119 Kč
2 Satén dekorační METRÁŽ — 10 černá

10 černá

Do 1–3 pracovních dnů
119 Kč
3 Satén dekorační METRÁŽ — 12 žlutá

12 žlutá

Do 1–3 pracovních dnů
119 Kč
4 Satén dekorační METRÁŽ — 13 modrá královská

13 modrá královská

Do 1–3 pracovních dnů
119 Kč
5 Satén dekorační METRÁŽ — 14 červená světlá

14 červená světlá

Do 1–3 pracovních dnů
119 Kč
6 Satén dekorační METRÁŽ — 15 červená tmavá

15 červená tmavá

Do 1–3 pracovních dnů
119 Kč
7 Satén dekorační METRÁŽ — 16 zelená trávová

16 zelená trávová

Do 1–3 pracovních dnů
119 Kč
8 Satén dekorační METRÁŽ — 3 krémová

3 krémová

Do 1–3 pracovních dnů
119 Kč
9 Satén dekorační METRÁŽ — 4 šedá nejsvětlejší

4 šedá nejsvětlejší

Do 1–3 pracovních dnů
119 Kč
10 Satén dekorační METRÁŽ — 5 lila

5 lila

Do 1–3 pracovních dnů
119 Kč
11 Satén dekorační METRÁŽ — 6 oranžová neon

6 oranžová neon

Do 1–3 pracovních dnů
119 Kč
12 Satén dekorační METRÁŽ — 7 modrá světlá

7 modrá světlá

Do 1–3 pracovních dnů
119 Kč
13 Satén dekorační METRÁŽ — 8 zelená

8 zelená

Do 1–3 pracovních dnů
119 Kč


KÓD dodavatele: 920249

Informace o výrobku dle nařízení GPSR
  • Výrobce / značka: Stoklasa
  • Identifikace produktu: Satén dekorační METRÁŽ (obj. kód P2066249)
  • Odpovědný hospodářský subjekt v EU: Mikaton s.r.o. — poštovní a kontaktní údaje viz Kontakt, e-mail eshop@mikaton.cz
  • Bezpečnost a návod: Případná bezpečnostní upozornění a návod k použití v češtině najdete na obalu výrobku; na vyžádání je zašleme na eshop@mikaton.cz.


Podobné z kategorie Saténové látky



Další zboží od tohoto dodavatele







Satén dekorační METRÁŽ v článcích na Mikaton.cz

💡 Jak ušetřit při šití: chytré tipy pro nákup látek a galanterie

Šití je krásný koníček, ale pokud často nakupujete nové látky a galanterii, může se stát i docela nákladným. Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak ušetřit, a přitom mít stále kvalitní materiál i pomůcky. Připravili jsme pro vás přehled chytrých tipů, jak šít levněji a efektivněji.

Další články hledejte v Magazínu ►

Časté dotazy k nákupu

Je Satén dekorační METRÁŽ skladem a kdy ho odešlete?

Aktuální dostupnost vidíte výše u produktu i u jednotlivých variant. Skladové zboží objednané do 12:00 v pracovní dny expedujeme týž den, jinak hned následující pracovní den. Skladujeme ve vlastním skladu v České republice.

Mám látku před šitím vyprat?

Doporučujeme ano — přírodní látky, hlavně bavlna a len, se při prvním praní mírně srazí. Předepráním předejdete tomu, že se hotový výrobek po vyprání zmenší. Spotřebu spočítá naše kalkulačka látky.

Kolik metrů látky budu potřebovat?

Orientačně: sukně 1 až 1,5 m, šaty 2 až 3 m, dětské oblečení do 1 m. U vzorovaných látek přidejte rezervu na napojení vzoru. Přesnou spotřebu spočítá naše kalkulačka spotřeby látky.

Mohu zboží vrátit?

Ano. Zboží zakoupené online můžete vrátit do 14 dnů od převzetí bez udání důvodu. Podmínky a postup najdete v Vrácení a výměna zboží.

Jak se Satén dekorační METRÁŽ prodává na metry?

Tento materiál se prodává jako metráž — stříháme ho na míru podle vámi zadaného počtu metrů. Do pole množství zadejte počet metrů, který potřebujete (např. 2 = 2 metry).

Zavřít okno

 

To top