🚚 Levná doprava od 69 Kč! + 🎁 Pro registrované ▶️ Slevy až 10%!


Plastelíny, modelíny

🛒 Plastelíny, modelíny za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Plastelíny a modelíny jsou nejlepším způsobem, jak propojit kreativitu s konkrétní tvořivou činností. V této kategorii naleznete široký výběr barevných materiálů, které vám umožní vyjádřit vaši fantazii a vytvořit nádherná umělecká díla. Modelování je skvělým způsobem, jak se vyjádřit bez slov - stačí jen vzít do ruky plastelínu nebo modelínu a nechat volně plynout svou kreativitu
Využít filtrováníStrana: | 1 2 |


V kategorii PLASTELÍNY, MODELÍNY najdete celkem 29 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Naše nabídka zahrnuje různé druhy plastelínů a modelínů v různých barvách a konzistencích. Pro děti jsou plastelíny skvělým nástrojem k rozvoji jemné motoriky a tvořivého myšlení. Pro dospělé jsou plastelíny a modelíny zase relaxačním a terapeutickým prostředkem, který umožňuje uvolnit mysl a vyjádřit se skrze umění.

Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo zkušený umělec, v této kategorii najdete vše, co potřebujete k tvoření. Vytvořte si vlastní sošky, figurek, modely a další umělecká díla. Plastelíny a modelíny jsou také skvělým nástrojem pro výuku - pedagogové je mohou využít ke kreativnímu vzdělávání a rozvoji dětských schopností.

Rozšiřte svou tvořivost a objevte svět modelování a plastelínů. Naše kvalitní materiály vám umožní vytvořit jedinečná díla plná barev, tvarů a fantazie. Ponořte se do světa modelování a tvoření a zažijte radost z vytváření vlastních uměleckých pokladů.

 


Plastelíny, modelíny články:11.03.2020 Populární nejen před Vánoci, ale i nyní jsou plastelíny a modelíny

Hračky v eshopu Mikaton můžou být i inspirativní. Jestliže nevíte, jakým menším dárkem potěšit své děti. Můžou to být i drobnosti, za které příliš neutratíte, ale děti rozhodně i tak potěšíte. Dnešním tipem jsou plastelíny a modelíny, s kterými se menší děti dokáží hrát i delší dobu a budou určitě…