79

Párovač ponožek 40x60mm

Transferová fólie slouží k přenášení kamínků či zažehlovacích hotfixů na látku. Spolehlivý materiál s důrazem na precizní kvalitu a dlouhou životnost.

Objednací kód: stok_090407

   


Zboží skladem expedujeme ještě dnes do 12:00.

79 Kč (s DPH)



+ -
Bezpečný nákup na Mikaton.cz Ověřený obchod od roku 2017 · vlastní sklad · expedice do 12:00.
Skladem v ČR, odesíláme rychle
Bezproblémové vrácení do 14 dnů
Ověřený prodejce s tisíci recenzí
Bezpečné platby: Apple Pay Google Pay Mastercard Karta Dobírka




Transferová fólie slouží k přenášení kamínků či zažehlovacích hotfixů na látku. Fólie je transparentní, díky tomu se dá přesně umístit na požadované místo. Díky ní odpadá pracné umísťování kamínků přímo na látku.

Návod na použití: Z fólie sundáme bílou krycí fólii. Kamínky či jiné komponenty na nažehlování přilepíme lícem na lepicí stranu fólie. Můžeme je na fólii vyskládat do požadovaných tvarů. Pak fólii otočíme a přiložíme na místo, kam chceme tvar umístit. Nastavíme žehličku na stupeň 2 a přes fólii zažehlíme. Pak ji opatrně odlepíme. Můžeme umístit i více vzorů najednou a na látku je umísťovat postupně. Dokud lepí spodní strana, dá se fólie používat stále znovu.

Na těchto stránkách naleznete detailní návod, jak pracovat s hot fix aplikátorem i přenášecí fólií.

Detaily produktu:

Seznamte se s naším praktickým párovačem ponožek od značky Mikaton! Tento malý, ale velmi užitečný nástroj o rozměrech 40 x 60 mm je vyroben z vysoce kvalitního plastu a je dostupný v různých barevných variantách. Párovač ponožek je navržen tak, aby udržoval vaše ponožky pohromadě během praní, sušení a skladování, čímž se vyhnete ztrátám a nepořádku v prádelníku.

Proč si zamilujete tento párovač ponožek?

Představte si, že už nikdy nebudete hledat ztracenou ponožku! S naším párovačem ponožek bude vaše prádlo vždy perfektně uspořádané. Tento malý pomocník je ideální pro rušné rodiny, studenty nebo kohokoli, kdo chce mít pořádek v prádle. Díky různým barevným variantám můžete snadno rozlišovat ponožky různých členů rodiny nebo různých typů. Ušetřete čas a nervy s párovačem ponožek od značky Mikaton.

Jak nakoupit:

Nakupte párovač ponožek od značky Mikaton ještě dnes a přineste si domů praktického pomocníka pro organizaci prádla. Stačí kliknout na tlačítko "Přidat do košíku" a my se postaráme o zbytek!

Mikaton.cz - Váš eshop s galanterií a praktickými doplňky pro domácnost.

Využití: Drží páry ponožek pohromadě během praní, sušení a skladování

Praktický design: Udržuje páry ponožek pohromadě, čímž šetří čas a usnadňuje organizaci.

Odolný materiál: Vyroben z vysoce kvalitního plastu, který je odolný vůči opotřebení a teplu.

Barevné varianty: Dostupný v různých barvách, což usnadňuje třídění a identifikaci ponožek.

Univerzální použití: Vhodný pro všechny typy ponožek, od dětských po dospělé.

Jednoduché použití: Stačí vložit ponožky do párovače a hodit do pračky nebo sušičky.

Materiál 4 x 6 cm, plast

U dodavatele jsou k dispozici další kusy.


Materiál: 4 x 6 cm, plast


Párovač ponožek 40x60mm z naší nabídky Dámské ponožky (materiál: 4 x 6 cm, plast) máme skladem ve vlastním skladu v ČR a fotíme reálné kusy — víte přesně, co kupujete. Expedujeme do 12:00, doručíme přes PPL nebo na výdejní místo. Vrácení i výměna do 14 dnů bez starostí.

 

Výměnu spodního prádla i oblečení je možné uplatnit ve lhůtě do 14 dnů od převzetí zboží původní objednávky. Zboží musí být nepoškozené, nenošené a kompletní.

 

Na zboží zaslané či oznámené k výměně po této lhůtě dodavatel smí přistupovat individálně.

 

Doporučujeme, aby jste nás předem informovali "telefonicky" a nejlépe "emailem" o výměně Vámi objednaného zboží, například za jinou velikost, abychom mohli případně Vámi požadované zboží zablokovat, případně objednat.

 

 

PRVNÍ VÝMĚNA ZBOŽÍ JE ZDARMA!

Více podrobnějších informací zde

 

Název dodání Cena Zdarma od
PPL přímo do PPL boxu - QR kód / předem na účet 59 Kč 799 Kč
PPL přímo do PPL boxu - kartou online 59 Kč 799 Kč
PPL přímo do PPL boxu - Google Pay 59 Kč 799 Kč
PPL přímo do PPL boxu - Apple Pay 59 Kč 799 Kč
PPL do boxu nebo shopu - QR kód / předem na účet 69 Kč 799 Kč
PPL do boxu nebo shopu - kartou online 69 Kč 799 Kč
PPL do boxu nebo shopu - dobírkou 119 Kč 799 Kč
PPL do boxu nebo shopu - Google Pay 69 Kč 799 Kč
PPL do boxu nebo shopu - Apple Pay 69 Kč 799 Kč
PPL na adresu - QR kód / předem na účet 109 Kč 1 999 Kč
PPL na adresu - kartou online 109 Kč 1 999 Kč
PPL na adresu - dobírkou 159 Kč 1 999 Kč
PPL na adresu - Google Pay 109 Kč 1 999 Kč
PPL na adresu - Apple Pay 109 Kč 1 999 Kč
Balíkovna (ČR) - QR kód / předem na účet 69 Kč 799 Kč
Balíkovna (ČR) - kartou online 69 Kč 799 Kč
Balíkovna (ČR) - dobírkou 119 Kč 799 Kč
Balíkovna (ČR) - Google Pay 69 Kč 799 Kč
Balíkovna (ČR) - Apple Pay 69 Kč 799 Kč
Balíkovna na adresu (ČR) - QR kód / předem na účet 99 Kč 1 999 Kč
Balíkovna na adresu (ČR) - kartou online 99 Kč 1 999 Kč
Balíkovna na adresu (ČR) - dobírkou 149 Kč 1 999 Kč
Balíkovna na adresu (ČR) - Google Pay 99 Kč 1 999 Kč
Balíkovna na adresu (ČR) - Apple Pay 99 Kč 1 999 Kč
Balíkovo VÝDEJNÍ MÍSTA - QR kód / předem na účet 89 Kč 999 Kč
Balíkovo VÝDEJNÍ MÍSTA - kartou online 89 Kč 999 Kč
Balíkovo VÝDEJNÍ MÍSTA - dobírkou 139 Kč 999 Kč
Balíkovo VÝDEJNÍ MÍSTA - Google Pay 89 Kč 999 Kč
Balíkovo VÝDEJNÍ MÍSTA - Apple Pay 89 Kč 999 Kč
SPS kurier (Slovensko) - QR kód / předem na účet 149 Kč 2 999 Kč
SPS kurier (Slovensko) - kartou online 149 Kč 2 999 Kč
SPS kurier (Slovensko) - dobírkou 199 Kč 2 999 Kč
SPS kurier (Slovensko) - Google Pay 149 Kč 2 999 Kč
SPS kurier (Slovensko) - Apple Pay 149 Kč 2 999 Kč
Osobní odběr (sklad Pitín) - QR kód / předem na účet 0 Kč —
Osobní odběr (sklad Pitín) - kartou online 0 Kč —
Osobní odběr (sklad Pitín) - hotově 0 Kč —
Osobní odběr (sklad Pitín) - Google Pay 0 Kč —
Osobní odběr (sklad Pitín) - Apple Pay 0 Kč —

 

 

Využíváme služeb dopravce PPL  - Vaše objednávky budou doručeny do Vašich rukou nebo do zvoleného Parcelshopu.

Dobírka je možná od 300 Kč, menší objednávky můžete zaplatit pouze předem.

 

DOPRAVA

 

Expedujeme přijaté objednávky s produkty skladem denně ve všední dny do 12:00 hod, jen s PPL.

 

O expedici objednávky jste informováni SMSkou i emailem. V detailu zboží získáte číslo balíčku pro sledování.

 

Veškeré bližší informace naleznete zde : Dopravné a balné

Nejsou žádné soubory ke stažení.

Rychlý nákup více variant najednou

1 Párovač ponožek 40x60mm — 1 zelená

1 zelená

Skladem 6 ks
79 Kč
2 Párovač ponožek 40x60mm — 2 červená

2 červená

Do 1–3 pracovních dnů
79 Kč
3 Párovač ponožek 40x60mm — 3 žlutá

3 žlutá

Do 1–3 pracovních dnů
79 Kč
4 Párovač ponožek 40x60mm — 4 bílá

4 bílá

Skladem 6 ks
79 Kč
5 Párovač ponožek 40x60mm — 5 modrá

5 modrá

Do 1–3 pracovních dnů
79 Kč
6 Párovač ponožek 40x60mm — 7 černá

7 černá

Skladem 3 ks
79 Kč


KÓD dodavatele: 090407 EAN: 8591149094071

Informace o výrobku dle nařízení GPSR
  • Výrobce / značka: Stoklasa
  • Identifikace produktu: Párovač ponožek 40x60mm (obj. kód stok_090407)
  • Odpovědný hospodářský subjekt v EU: Mikaton s.r.o. — poštovní a kontaktní údaje viz Kontakt, e-mail eshop@mikaton.cz
  • Bezpečnost a návod: Případná bezpečnostní upozornění a návod k použití v češtině najdete na obalu výrobku; na vyžádání je zašleme na eshop@mikaton.cz.


Zákazníci k tomu často kupují



Mohlo by se vám hodit



Další zboží od tohoto dodavatele







Párovač ponožek 40x60mm v článcích na Mikaton.cz

BLACK FRIDAY - 24.listopadu a celý víkend v eshopu Mikaton.cz

Tipy na slevy, které najdete v eshopu Mikaton - podívejte se na zboží, které jsme DNES zlevnily a nakoupíte ho výhodněji než kdy jindy. Do slev jsme zařadili produkty skrz sortiment a slevy budou mizet v průběhu dneška a nadcházejícího víkendu. Proto buďte připraveni zachytit ty nejvýhodnější…

Další články hledejte v Magazínu ►

Časté dotazy k nákupu

Je Párovač ponožek 40x60mm skladem a kdy ho odešlete?

Aktuální dostupnost vidíte výše u produktu i u jednotlivých variant. Skladové zboží objednané do 12:00 v pracovní dny expedujeme týž den, jinak hned následující pracovní den. Skladujeme ve vlastním skladu v České republice.

Jak mohu zaplatit?

Zaplatíte kartou online, přes Apple Pay nebo Google Pay, bankovním převodem, nebo na dobírku při převzetí. Platba kartou je rychlá a bezpečná.

Kolik stojí doprava a kdy je zdarma?

Dopravu na výdejní místa máte zdarma už při nákupu od 799 Kč. Posíláme po celé ČR; konkrétní ceny a způsoby uvidíte v košíku.

Mohu zboží vrátit?

Ano. Zboží zakoupené online můžete vrátit do 14 dnů od převzetí bez udání důvodu. Podmínky a postup najdete v Vrácení a výměna zboží.

Zavřít okno

 

To top