🎁 Pro registrované 🤍 Automatické slevy až 10%!


Ozdobné kovové zapínání

🛒 Ozdobné kovové zapínání za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.Nejprodávanější OZDOBNÉ KOVOVÉ ZAPÍNÁNÍ

1 Magnetické zapínání Ø18 mm 5ks ihned k odeslání

Magnetické zapínání Ø18 mm 5ks

89 Kč
s DPH
2 Plavkové / opaskové zapínání šíře 30 mm kovové ihned k odeslání

Plavkové / opaskové zapínání šíře 30 mm kovové

39 Kč
s DPH
3 Zapínání plavkové šíře 25mm kovové ihned k odeslání

Zapínání plavkové šíře 25mm kovové

29 Kč
s DPH
4 Skryté magnetické zapínání k našití Ø15 mm ( 1 pár ) ihned k odeslání

Skryté magnetické zapínání k našití Ø15 mm ( 1 pár )

29 Kč
s DPH

Využít filtrováníStrana: | 1 2 |


V kategorii OZDOBNÉ KOVOVÉ ZAPÍNÁNÍ najdete celkem 48 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Naše nabídka ozdobných kovových doplňků zahrnuje také různé druhy zapínání. Kovové zapínání může být krásným a praktickým prvkem na vašich šatech, kabátech, kabelkách a dalších doplňcích. Nabízíme zapínání různých tvarů, velikostí a stylů, aby každý zákazník mohl najít to, co hledá. Například kovové spony s motivy zvířat, květin nebo geometrických tvarů jsou velmi oblíbené pro svou originalitu a eleganci.

Naše ozdobné kovové zapínání jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou pevné a odolné proti poškození. Kovové zapínání vám pomůže vylepšit vaše šaty, kabáty, bundy, kabelky a jiné doplňky. Kromě estetické funkce jsou také velmi praktické, protože vám pomohou udržet vaše oblečení nebo doplňky na místě. Pokud hledáte nápad na to, jak ozvláštnit své staré šaty nebo kabát, vyzkoušejte naše ozdobné kovové zapínání a uvidíte, jak můžou proměnit váš outfit.

 

Pokud se zajímáte o šití, naše kovové ozdoby mohou být inspirací pro vaše další projekty. S našimi ozdobami můžete snadno vytvořit originální a jedinečné kousky oděvů a doplňků. Kovové ozdoby můžete použít například na kapsičky, límce, rukávy, nebo dokonce i na celé oděvy. Pokud potřebujete poradit, jak nejlépe našít kovové ozdoby, naši odborníci vám rádi poradí s výběrem správného materiálu a technikou šití. S naší kovovou galanterií a šicím příslušenstvím budete moci realizovat své nápady a přivést do světa nové a zajímavé módní trendy.

 


Ozdobné kovové zapínání články:06.05.2022 Máme rozšířenou nabídku kovové galanterie

Máme v sortimentu nové vychytávky v kovové galanterie a díky tomu můžete již spoustu věcí kupovat i u nás. Kovová galanterie obsahuje těchto pár kategorií, v kterých najdete vše potřebné na ozdobu, spojení. Jestliže hledáte například nýty, nebo druky, tak vše najdete u nás i hledat můžete podle…