🔥 Doprava od 59 Kč! + Pro registrované ▶️ Slevy až 10%! Nakupujte teď! 🔥


Nitě bavlněné

🛒 Nitě bavlněné za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

V kategorii "Nitě bavlněné" naleznete široký výběr kvalitních bavlněných nití a textilních potřeb, které jsou nezbytné pro vaše ruční práce, šití a tkaní. Bavlněné nitě jsou nepostradatelným partnerem pro všechny kreativní nadšence, řemeslníky a švadleny, kteří se věnují výrobě oděvů, doplňků či dekorací.
Nejprodávanější NITĚ BAVLNĚNÉ

1 Lněné nitě knoflíkové TEX 40x3 50m mix barev BALENÍ 10 KUSŮ ihned k odeslání

Lněné nitě knoflíkové TEX 40x3 50m mix barev BALENÍ 10 KUSŮ

179 Kč
s DPH
2 Bavlněné nitě 400 m Etiketní č.50 Triana Amann 240234 ihned k odeslání

Bavlněné nitě 400 m Etiketní č.50 Triana Amann 240234

49 Kč
s DPH
3 Bavlněné nitě 1000 m ihned k odeslání

Bavlněné nitě 1000 m

139 Kč
s DPH

Využít filtrování

Strana: | 1 |


V kategorii NITĚ BAVLNĚNÉ najdete celkem 7 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Naše nabídka bavlněných nití zahrnuje širokou škálu barev a tlouštěk, což vám umožní vybrat si ty správné pro vaše konkrétní projekty. Bavlněné nitě jsou ceněny pro svou pevnost a odolnost, což zaručuje trvanlivost a kvalitu vašich výrobků. Nezáleží, zda se věnujete drobnému šití, patchworku, vyšívacím technikám nebo složitějším textilním projektům, správná volba bavlněných nití je základním krokem k dosažení profesionálních výsledků.

Pokud jste milovník ručních prací, bavlněné nitě jsou pro vás skvělým společníkem. Můžete s nimi vytvářet unikátní vzory a detaily, ať už se jedná o vyšívané obrázky na látkách, ručně šitou módu nebo různé druhy textilních ozdob. Bavlněné nitě jsou snadno manipulovatelné a umožňují vám vytvářet jemné linie i silné stehy, díky čemuž jsou ideální volbou pro různorodé projekty.

Naše kategorie "Nitě bavlněné" je také zdrojem inspirace pro vaše kreativní projekty. Najdete zde tipy a návody na různé techniky šití a tkaní, doprovázené ilustracemi a postupy, které vám pomohou zdokonalit vaše dovednosti a rozšířit váš repertoár. Bavlněné nitě jsou nejen praktickým materiálem, ale také základem pro vaši tvůrčí cestu.

Důkladně vybrané zboží v naší kategorii vám umožní naplnit vaše textilní projekty kvalitními materiály. Ať už se věnujete šití oblečení, výrobě dárků nebo tvoření domácích dekorací, bavlněné nitě jsou klíčem k úspěšným a dlouhotrvajícím výsledkům. Procházejte naší nabídkou, inspirujte se a začněte tvořit s bavlněnými nitěmi ve vašich rukou!"

 


Nitě bavlněné články:08.04.2021 Šití s kvalitními nitěmi. Velký sortiment nití na vytváření a zašívání

Milujete domácí práce a vyšívání, šití či pletení Vás baví. Tak se nezapomeňte vybavit i kvalitními nitěmi, které pro Vás neustále vylepšujeme a testujeme na vlastní pěst. Věříme však, že si naše zboží budete nakupovat pravidelně a práce Vám s našimi produkty půjde lépe od ruky. Nitě v eshopu…