Nejlevnější doprava do Balíkovny už od 59 Kč / Doprava Zdarma od 2000 Kč


Nafukovací rukávky

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Nafukovací rukávky v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.

Máme velký výběr dětských hraček a taky nafukovacích rukávků pro malé děti. Objednejte speciálně to nejlepší pro Vaše malé děti skrz náš sortiment hraček do pokojíku, zahradu nebo k vodě. Kupte vašim malým dětem nafukovací rukávky do bazénu a učte je pomalu plavat. I když mají děti rukávky, tak buďte nablízku a kontrolujte je. Zdraví dětí je velmi důležité, a proto mějte své děti stále na očích u vody. Nafukovací rukávky jsou velmi důležité, a proto je stále kontrolujte. Nabízíme nafukovací rukávky za dobré ceny.
Využít filtrování

Strana: | 1 |


V kategorii NAFUKOVACÍ RUKÁVKY najdete celkem produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Nabízíme nafukovací hračky i rukávky od známých značek INTEX, BESTWAY. Obě nabízí podobné produkty a tvary, či potisk záleží při koupi jen na Vás.

 

 


Nafukovací rukávky články:13.06.2020 Nabídka nafukovacích hraček, bazénů, lehátek 2020

I na letošní sezónu nafukovací sezónu jsme připraveni a už nyní si můžete v naší nabídce vybrat nafukovací hračky, nafukovací bazény a taky plavací potřeby i na potápění. V eshopu Mikaton myslíme především na děti s nafukovacími výrobky, protože naše nabídka  je plna nafukovacíh hraček a taky…

26.05.2019 Nafukovací lehátka, rukávky, hračky, čluny výhodně

Prodej nafukovacích hraček, aby se děti u vody bavili, prodej nafukovacích lehátek, aby jste si odpočinuli, prodej rukávků, aby se malé děti naučili plavat a užili si koupání bezpečně, prodej nafukovacích člunů - na přehradu i na řeku. Máme bezvadnou nabídku těchto pěkných nafukovacích produktů. V…