Magnet samolepící KT-20-02-3M (Ø 2cm) - 1 kus
Objednací kód: P1960939
Dostupnost: Odesíláme dnes
🚀 Expresní doručení
✅ Poslední 5 ks skladem
Dodavatel nyní další kusy nemá!
📦
Bezpečný nákup na Mikaton.cz Přidejte si zboží do košíku. Požadované kousky odesíláme obratem k Vám.
Skladem v ČR, odesíláme rychle
Bezproblémové vrácení do 14 dnů
Ověřený prodejce s tisíci recenzí
Samolepicí magnet můžete použít dvojím způsobem:
Tip: Jako protikus k magnetu použijte samolepicí kovovou pásku nebo samolepicí protiplech.
Inspirace pro využití samolepicích kotoučových magnetů
Samolepicí neodymový magnet je využitelný například pro:
  • Zavírání a víka dóz, dárkových kazet,
  • přidržení součástek,
  • na výrobu tajných schránek, skrýší,
  • minidržák pro ukrytí bezpečnostních a náhradních klíčů,
  • držák kancelářských sponek, psacích potřeb, nůžek, nožů,
  • přichycení světelných LED pásků,
  • přidržování malých poklopů ventilace, venkovní reklamy,
  • využití v reklamních prezentačních systémech, ve veletržnictví a POS.
Tvar kotouč se samolepicí vrstvou
Rozměry Ø 20 mm, Výška 2 mm
Tolerance ± 0,1 mm
Hmotnost 4,8 g
Povrch poniklovaný (Ni-Cu-Ni)
Magnetizace N38
Magnetická síla (kg) 2,4 kg
Max. pracovní teplota 80 °C
Materiál NdFeB
Lepidlo 3M, 4920
Magnetická síla 2.4 kg
Průměr 20 mm
Výška 2 mm