Magnet 18 mm FE-KT-18-03 balení 10 kusů
Objednací kód: P1948675
Dostupnost: Odesíláme dnes
6 ks skladem
Další kusy lze doobjednat u dodavatele a budou Do 3–7 pracovních dnů
📦
Bezpečný nákup na Mikaton.cz Přidejte si zboží do košíku. Požadované kousky odesíláme obratem k Vám.
Skladem v ČR, odesíláme rychle
Bezproblémové vrácení do 14 dnů
Ověřený prodejce s tisíci recenzí
Kotoučový magnet Ø 18 mm, výška 3 mm, feritový, Y30, bez povrchové úpravy, síla: cca 340 g
Balení obsahuje 10 magnetů
Tvar kotouč
Rozměry Ø 18 mm, Výška 3 mm
Tolerance ± 0,1 mm
Hmotnost 3,4 g
Magnetizace Y30
Magnetická síla (kg) 340 g
Max. pracovní teplota 250 °C
Materiál Ferit
Magnetická síla 0.34 kg
Průměr 18 mm
Výška 3 mm
Potřebujete poradit s výběrem?
Nebo potřebujete větší množství magnetů, než které je skladem?
Ozvěte se nám.
Na zboží zaslané či oznámené k výměně po této lhůtě dodavatel smí přistupovat individálně.
PRVNÍ VÝMĚNA ZBOŽÍ JE ZDARMA!
Více podrobnějších informací zde
Název dodání Cena Zdarma od
DOPRAVA
Expedujeme přijaté objednávky s produkty skladem denně ve všední dny do 12:00 hod, jen s PPL.
Veškeré bližší informace naleznete zde : Dopravné a balné
Soubory ke stažení:
KÓD dodavatele: FE-KT-18-03
Další zajimavé zboží od tohoto dodavatele ►
MAGNET 18 MM FE-KT-18-03 BALENÍ 10 KUSŮ se nachází v těchto článcích na Mikaton.cz