Do kdy garantuje Česká pošta doručení do Vánoc?Do kdy můžete objednat zboží skladem s doručením přes Českou poštu do Štědrého dne? Zde Vám uvádíme několik termínů, které když dodržíte, tak Vám balíček Česká pošta doručí pod stromeček, aspoň takhle to oficiálně prezentuje už teď.  Více se dočtete v tomhle článku. A dozvíte se i to, že Česká POŠTA bude doručovat zásilky v některých oblastech i o víkendech před Vánoci. Nebojte se proto objednat objednávku přes Českou poštu, když s ní máte dobrou zkušenosti i v průběhu roku.Do kdy garantuje Česká pošta doručení do Vánoc?


 

Nejzazší termíny pro podání balíků s garancí doručení do 23. prosince včetně: 

 

Balík Do Balíkovny, Balík na Poštu – pátek 20. prosince do rozhodné doby konkrétní pobočky. Česká pošta na svých pobočkách provozuje po celé České republice 400 Balíkoven, přepážek s expresním výdejem balíků. Na nich se vydává 52 % balíků, které jsou uloženy na poštách. Průměrná doba výdeje balíku je 2:41 minut. Díky tomu, že Balíkovny jsou součástí poboček a dep České pošty, mají prakticky neomezenou kapacitu pro uložení balíků.

 

Balík Do ruky – čtvrtek 19. prosince do rozhodné doby konkrétní pobočky. Balík bude doručen na každou adresu po celé České republice. Doručování v předvánočním období bude probíhat také o víkendech 14. a 15. 12. a 21. a 22. 12.

 

 

Nejrychlejší a nejlevnější způsob doručení je Balík do balíkovny Česká pošta.  Máte-li k dispozici v okolí balíkovnu, vyzkoušejte tento způsob doručení, výhodu tohle doručení má i proto, že objednávku můžete na poště zaplatit platební kartou na přepážce. 

 

 

Vánoce s Českou poštou

 

 

Levná doprava i před Vánoci - podívejte se na ceny do ceníku dopravného zde

 

 Publikováno dne: 02.12.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikatonzobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 3 4 5 6 |
Vybrali jsme k tématu: 125 produktů.