🚚 Levná doprava od 69 Kč! + 🎁 Pro registrované ▶️ Slevy až 10%!


Křídy, tužky, mýdla, fixy

🛒 Křídy, tužky, mýdla, fixy za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Nakupujte krejčovské potřeby v eshopu Mikaton - zásoby stále doplňujeme a máme krejčovské Křídy, tužky, mýdla, fixy za dobrou cenu.
Využít filtrování

Strana: | 1 |


V kategorii KŘÍDY, TUŽKY, MÝDLA, FIXY najdete celkem 15 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
V naší nabídce najdete široký výběr kříd, tužek, mýdel a fixů vhodných pro tvorbu, značení a označování na látkách. Pro krejčovské potřeby, šití a galanterii jsou tyto nástroje nezbytné pro výrobu, opravy a zdobení oděvů a textilních výrobků. Křídla se používají k dočasnému značení vzorů na látkách, tužky a fixy jsou vhodné pro trvalé značení, a mýdla slouží k hladkému klouzání jehly při šití. Všechny naše produkty jsou vysoce kvalitní a odolné, aby vám pomohly dosáhnout precizních a profesionálních výsledků. Bez ohledu na vaše řemeslné potřeby, naše nabídka vám poskytne vše, co potřebujete pro kreativní a úspěšné šití a práci s látkami. S našimi křídami, tužkami, mýdly a fixy můžete snadno zvládnout jakékoliv krejčovské a šicí projekty s lehkostí a precizností.

 


Křídy, tužky, mýdla, fixy články:05.11.2023 Kreativní podzim: Inspirace a trendy pro vaše ruční práce a domov

S příchodem podzimu se příroda obléká do barevného hávu a my v Mikaton.cz vám přinášíme inspiraci, jak si tento kouzelný čas užít plnými doušky. Ať už jste zkušený krejčí, nadšený začátečník v pletení, nebo hledáte něco nového pro oživení vašeho domova, naše široká nabídka zboží vám nabízí nespočet…