Jehlice

🛒 Jehlice za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Prohlédněte si naši širokou nabídku jehlic! Nabízíme různé typy a velikosti jehlic, ideální pro všechny vaše pletací projekty. Naše produkty pochází od renomovaných značek, což zaručuje vysokou kvalitu a pohodlné používání. Perfektní pro začátečníky i pokročilé pletaře. Nakupujte online a objevte radost z pletení s našimi kvalitními jehlicemi. Využijte skvělé ceny a rychlou expedici.
Nejprodávanější JEHLICE

1 Rovné jehlice č. 6 k dispozici nejdříve zítra

Rovné jehlice č. 6

49 Kč
s DPH
2 Rovné jehlice č. 7 k dispozici nejdříve zítra

Rovné jehlice č. 7

59 Kč
s DPH

Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 5 |


V kategorii JEHLICE najdete celkem 101 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
V kategorii jehlic najdete široký výběr kvalitních nástrojů pro všechny vaše pletací projekty. Nabízíme jehlice v různých velikostech a provedeních, které jsou ideální pro práci s různými druhy přízí a materiálů. Naše jehlice jsou vyrobeny z odolných a pohodlných materiálů, což zaručuje snadnou manipulaci a dlouhou životnost.

Naše nabídka zahrnuje klasické rovné jehlice, kruhové jehlice pro pletení bez švů, ponožkové jehlice a ergonomické jehlice s měkkou rukojetí pro pohodlné držení. Ergonomické jehlice jsou ideální pro dlouhé hodiny práce, protože minimalizují únavu ruky a zvyšují komfort při pletení.

Jehlice na pletení jsou vhodné pro výrobu široké škály produktů, od jemných krajek a ozdobných prvků až po robustní pletené deky a oblečení. Naše jehlice vám umožní vytvářet krásné a jedinečné kousky, které budou vypadat profesionálně a vydrží dlouhá léta. Díky široké škále velikostí a typů jehlic můžete snadno přizpůsobit nástroj svým potřebám a typu projektu.

Při výběru správné jehlice je důležité zvážit velikost příze, kterou budete používat. Menší jehlice jsou vhodné pro jemné příze a detailní práce, zatímco větší jehlice jsou ideální pro silnější příze a rychlejší pokrok v práci. Naše nabídka vám umožní najít přesně tu správnou jehlici pro každý projekt, což zaručí, že vaše výtvory budou krásné a přesné.

Využijte výhodných cen a rychlé expedice. Naše široká nabídka jehlic vám umožní najít přesně to, co potřebujete pro své kreativní projekty. Užijte si radost z pletení s kvalitními nástroji, které vám usnadní práci a zajistí skvělé výsledky. Přejeme vám příjemné nakupování a spoustu radosti s našimi jehlicemi na pletení!

🤍 GALANTERIE MIKATON


Jehlice články:29.10.2023 Magie pletení a háčkování

Pletení je magickým světem, kam se můžeme ponořit a najít útěchu, radost a dokonce i smysl. Je to svět, kde se babičky stávají umělkyněmi, svetry se stávají díly lásky a dlouhé večery zimního období se stávají časem plným tepla a pohody. Představte si, že je zima a venku padá sníh. Všichni jsme se…

28.10.2023 Pletací jehlice a typy pletení: Vše, co potřebujete vědět

Pletení je umění, které přežilo staletí a stále je oblíbené mezi lidmi všech věkových kategorií. Jeho popularita však není jen dílem náhody; pletení nabízí terapeutické výhody, kreativní uspokojení a konečně i praktické výsledky. V tomto článku se zaměříme na jednu z nejdůležitějších součástí…

16.03.2023 Jak vybrat jehlice na pletení

Pletení je tradiční řemeslo, které se vyskytuje po celém světě. Jedná se o proces vytváření tkaniny z nití nebo přízí, které jsou přímo propojené pomocí speciálních jehlic. Pletení existuje již po tisíce let a historie tohoto řemesla sahá až do pravěku. Jeho přesný původ je neznámý, ale…