Feritový magnet Ø 15 mm FE-KT-15-05 10 kusů
Objednací kód: P1960957
Dostupnost: Odesíláme dnes
🚀 Expresní doručení
✅ Poslední 2 ks skladem
Dodavatel nyní další kusy nemá!
📦
Bezpečný nákup na Mikaton.cz Přidejte si zboží do košíku. Požadované kousky odesíláme obratem k Vám.
Skladem v ČR, odesíláme rychle
Bezproblémové vrácení do 14 dnů
Ověřený prodejce s tisíci recenzí
Kotoučový magnet Ø 15 mm, výška 5 mm, feritový, Y30, bez povrchové úpravy, síla: cca 550 g
Balení 10 kusů
Tvar kotouč
Rozměry Ø 15 mm, Výška 5 mm
Tolerance ± 0,1 mm
Hmotnost 4,3 g
Magnetizace Y30
Magnetická síla (kg) cca 550 g
Max. pracovní teplota 250 °C
Materiál Ferit
Magnetická síla 0.55 kg
Průměr 15 mm
Výška 5 mm
Na zboží zaslané či oznámené k výměně po této lhůtě dodavatel smí přistupovat individálně.
PRVNÍ VÝMĚNA ZBOŽÍ JE ZDARMA!
Více podrobnějších informací zde
Název dodání Cena Zdarma od
DOPRAVA
Expedujeme přijaté objednávky s produkty skladem denně ve všední dny do 12:00 hod, jen s PPL.
Veškeré bližší informace naleznete zde : Dopravné a balné
Nejsou žádné soubory ke stažení.
KÓD dodavatele: FE-KT-15-05
Další zajimavé zboží od tohoto dodavatele ►
FERITOVÝ MAGNET Ø 15 MM FE-KT-15-05 10 KUSŮ se nachází v těchto článcích na Mikaton.cz