Nejlevnější doprava do Balíkovny už od 59 Kč / Doprava Zdarma od 2000 Kč


Boby

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Boby v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.

Zimní boby za výhodné ceny. V e-shopu Mikaton můžete nakoupit boby na zimu a vybrat si barvu, posezení i různé tvary bobů. Zimní boby jsou určeny pro děti. Dětské zimní boby nesmí chybět v žádné rodině. Zimní boby jsou i pro menší děti, pro malé děti jsou určeny boby s opěrátkem. Dítě sedí pohodlně a nepřevrhne se dozadu, když ho budete táhnout. Nakupujte boby v eshopu Mikaton.
Využít filtrování

Strana: | 1 |


V kategorii BOBY najdete celkem produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Dětská nabídka hraček a sportovních potřeb na zimu pro děti najdete i zde v eshopu Mikaton. Specializujeme se na hračky, ale máme taky výbornou nabídku dětských zimních bobů pro malé a větší děti.

 

Zimní boby jsou k tomu, aby si zimu děti užili a bavili se na sněhu. Zimní boby jsou lepší než sáně, pokud dítě bude jezdit z kopce samo, protože boby jsou lehké a může si je dítě vytlačit samo do kopce.

 

Objednejte si zimní boby za výhodnou cenu a v barvě, které se Vám líbí - máme oranžové boby, bílé boby, klasické červené boby a taky modré i zelné.