Nejlevnější doprava do Balíkovny už od 59 Kč / Pro registrované = automatické slevy


29.10.2018 - Vánoce se blíží tak už vybírejte VÁNOČNÍ DÁRKY


Vánoce se nezadržitelně blíží a my jsme pro Vás připravili další nejen pro děti, ale i pro ženy - všechny tipy na dárky najdete zde: VÁNOČNÍ DÁRKY. Je toho opravdu moc, co bychom Vám chtěli nabídnout a určitě se nebudeme zlobit, nebo budeme spíše rádi, že když si uděláte velkou objednávku, v které budete mít od každého něco. 

 

I proto to děláme, rozšiřujeme nabídku, abychom Vám vyšli vstříc a vy si tak mohli vybrat dárky v klidu domova a taky z jednoho eshopu. Už nyní nejsou nebvyklé objednávky, v kterých si objednáváte povlečení, pyžamo a třeba nějakou hračku. Ale možností je ještě více.

Co takhle zkomobinovat objednávku u nás takhle:

 

Z kategorie Oblečení is můžete vybrat šaty, nebo legíny, ze spodního párdla kalhotky, nebo trenýrky, z hraček - koloběžky, kola, nebo hračky. Z kabelek pěknou kabelku nebo peněženku. Z bižuterie například ozdoby do vlasíů a takhle bychom mohli pokračovat a těch kombinací by se našlo mnohem více.

 

Zkuste to sami a nakupte z více kategorií.
Vánoce se blíží tak už vybírejte VÁNOČNÍ DÁRKYTato zpráva byla vydána dne: 29.10.2018


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 29.10.2018 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Mikaton plánovány týdně.