🎁 Pro registrované 🤍 Automatické slevy až 10%!


14.08.2019 - Upravujeme reklamu eshopu, abychom byli Vám na blízku


Nyní se s naší reklamou na eshop můžete setkat, nejen ve vyhledavačích jako seznam.cz a google.cz, ale taky jsme připravili reklamní kampaně, tak abyste se s našími reklamními prvky setkávali i ve vašich oblíbených magazínech. Doufáme, že se Vám bude reklama líbit a cílení jednotlivých reklamních prvků Vás osloví tak, že nakoupíte rovnou.Reklamní kampaně jsou docela drahá věc a my musíme počítat, aby nám všechno pečlivě vycházelo, což si myslíme, že se nám postupně daří a můžeme přivádět zákazníky nejen na přímo, ale i návštěvníky z obsahové sítě.

 

Pokud vás to zajimá, tak našim docela dobře měřítelným prvkem a taky reklamní sestavy, které nám něco přináší, jsou reklamy v reklamní síti sklik. Ani tam však nezahalíme a snažíme se kampaně, sestavy stále denně upravovat a lépe oslovovat zákazníky. V případě připomínek nebo podnětů, se na nás samozřejmě nebojte obrátit.
Upravujeme reklamu eshopu, abychom byli Vám na blízkuTato zpráva byla vydána dne: 14.08.2019


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 14.08.2019 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Mikaton plánovány týdně.